şükela:  tümü | bugün
  • 2001 haziranında çıkacak olan radiohead albümü (bkz: amnesiac) açılış şarkısı.
  • after years of waiting nothing came
    as your life flashed before your eyes
    you realize

i'm a reasonable man
    get off, get off, get off my case
    i'm a reasonable man
    get off my case (x2)

after years of waiting
    after years of waiting nothing came
    and you realize you're looking, looking in the wrong place

i'm a reasonable man
    get off my case (x2)
    i'm a reasonable man
    get off my case (x3)
    i'm a reasonable man
    get off my case (x3)

after years of waiting
    you're a reasonable man
    get off our case (x3)
    i'm a reasonable man
    get off my case (x3)

i'm a reasonable man
    get off my case (x3)
    i'm a reasonable man,
    get off my case (x3)
  • iş çıkışı saatinde insanların görevlilerce sopalanarak tıkıldığı tokyo metrosu
  • bir monoto-metropol marşı... loop.. zincirleri kıramamanın sıkıntısının yarattığı_etkidiği şarkı
    pulling wires from the ground.......packt like sardines in a crushd tin box
  • "i'm a reasonable man,get off my case"in loop halinde soylenmesi sayesinde en gaz $arkilara 13 numaradan giri$ yapan,hizli adimlarla zirve ortakligina dogru giden $arki.
  • nakaratinda thom york'un ingilizcedeki "reasonable" haricinde her kelimeyi soyledigi sarkidir. neyse boyle severiz bu sarkiyi da.
    ayrica son nakaratta arkada cok rahatsiz edici insan sesleri duyulabilir.
    (bkz: i lost it)
  • yalnızca fonetik benzerlikten ötürü pacte sunt servanda'yı çağrıştırmakta olduğunu sanıyordum, sonra farkettim ki bu sezgi tek nedenden ötürü değilmiş
  • (bkz: balık istifi)
  • kucuk kucuk dokunuslarla, cok kirilgan ama bir o kadar da sahtekar ruhlarimizin gercegini gozumuzun onune seren, ayni anda sahane muzikal altyapisi ile de beynimizin nefes alisina sahit olmamizi saglayan sapitmis, bitirimis, beni de benden almis sarki. yillarca bekledin ve sonuc bir hic, diyelim ki ne yapacaksin?
  • idioteque ve everything in its right place ciftlestirilerek elde edilmis bir parca. derin anlamlar icermeyen ender radiohead yapitlarindan, how to disappear completely and never be found sayilmazsa en uzun isimli sarkilari. amnesiac gibi bir album icin olabilecek en iyi acilis parcasi; rh'in "boyle bir album dinleyeceksiniz" klisesi konseptinde yine.