• reklamı süper olmuş hele o kanye west power şarkısı 10 numara, ilk defa reklamından etkilenip birşey alacağım galiba.
  • gayet güzel bir koku. sabah sıkıyorsun akşam hala üzerinde kokusu duruyor.
  • bugün tekin acar'a fahrenheit'in fiyatını sormaya gittiğimde elemanın önerdiği parfümdü. reklamlarını zaten görüyordum ama paco rabanne one million'ı şahsımca berbat bulduğum gerekçesiyle mesafeli bakıyordum ki beni ters köşeye yatırdı diyebilirim. gerçekten güzel çok hoş bir koku yapmışlar. kanımca kalıcıda bir koku olduğu. fakat tekin acar'da 225 lira gibi bir fiyatla satılıyorken netten 165 liraya alınabiliyor. haa bu arada fahrenheit'ta da 250 diyolar..
  • armani code'dan geçiş yapmayı düşündüğüm parfüm, alırsam yorumlarımı yazarım buraya.
    edit: almadım bildiğin şeker gibi bir aroması var erkek adama yakışmaz.
  • güzel ve kalıcı bir koku, eğer parfüm alıcam da seçemiyorum diyorsanız gönül rahatlığıyla önerebilirim. çok anlamam parfümden, yok alt kısımda şu var orta kısım hafif şekerli vs. gibi cümleler gördüm forumlarda, burada hava atmak için kullanabilirdim ama kullanmadım farkındaysanız. benim için iki kriter var. güzel kokuyor mu? kalıcı mı? ikisi de evet ise tamam işte bitti gitti.
  • kaliciligi iyi, kokusu da muthis parfum.
    normalde begendigim ve/veya kullandigim parfumleri paylasmayi sevmem ama nasilsa milli kokumuz olacak 2 aya, bari soylemis olalim.
  • kalıcılığı gayet iyi, kokusu güzel. armani code ile birlikte favori kokumdur kendileri.
  • şişe tasarımının güzelliği bir yana,oldukça kalıcıdır.kendisini severek kullanıyor,tavsiye ediyorum
  • kalıcılığı harbiden baya uzun. fakat 20-35 yaşları arası için daha uygun gibi
  • çok iyi koku,yazsak da yazmasak da 3 ay sonra 5 erkekten 6 sından alacağız maledef bu kokuyu. at fava bekle.
hesabın var mı? giriş yap