şükela:  tümü | bugün
  • araç detaylı temizlik, boya koruma sektöründe butik olarak çalışan markalardan biri. bugüne kadar sonax/autowax benzeri kasap dükkanı kılıklı yerlerden uzak duran şahsım olarak bu arkadaşları da işlerinin ehli olarak önerebilirim. ilk açıldıklarında küçükçekmece'deydiler, oradaki dükkan küçüktü ama profesyonel iş ve amatör ruhla çalıştıklarından problem olmuyordu geçenlerde gördüm yeni yerlerine geçmişler ve çok otantik bir mekan hazırlamışlar(bakırköy'de). adam gibi hizmeti uygun fiyata ve arkadaş ortamında almak isteyenlere öneririm, seramik kaplama yapıyoruz adı altında fahiş fiyat çekenlere göre çok daha iyi fiyatları var. (reklam değil arabasına özen gösterenler için öneridir, reklama ihtiyaçları yok arkadaşların zaten yoğunluktan randevuyla çalışıyorlar).
  • uzun uzadıya reklam entrysi yazmaya gerek yok. herifler işlerini hem güzel yapıyor, hem uygun fiyat çekiyorlar. öyle gözü doymuş tok esnaf havalarında da değiller. en azından bana hiç öyle davranmadılar. istanbul da aracınıza detaylı işlem yaptıracaksanız gidin bir bakın en azından. olmadı çay kahve içer dönersiniz.
  • adamların işini nasıl yaptığını biraz olsun görmek için ınstagramda takip etmeniz yeterli bir süre sonra aracınızı ister istemez götüresiniz geliyor onlara.
  • sahibi (bkz: ilbey yağcı) isimli sıkı bir (bkz: alfisti)cinin mekanıdır. butik mekandır, öyle arabayı sabah verim akşam alim işi pek olmaz. 2 gün bebek gibi ilgilenirler tabiki sonuç göz kamaştırır.
  • arabamı değiştirip sıfır bir bmw aldığımda, seramik kaplama yaptırmak için galeriden çıkar çıkmaz gideceğim ilk mekan burası olacak sanırım.

ucakyolcusutr'nin instagram hikayelerinde görüp hemen takibe aldım kendilerini.

işlerinin ehli oldukları her hallerinden belli. gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz araçlarınızı, bebekler gibi ilgileniyor adamlar.

fiyat sormak için dm attığımda bilgi verip beni kahve içmeye davet etmişlerdi.

esnaf olmak böyle bir şey işte...

helal olsun sizlere, umarım en kısa zamanda görüşürüz.

edit: imlâ