şükela:  tümü | bugün soru sor
 • biliyorum saat biraz erken ama şuan karar vermeme engel değil bu. ben padişah ve halife olmak istiyorum. madem böyle bir talep var. talibim ben de.

  şimdi efendim ertuğrul izleyip kendinden geçen orgazmdan orgazma koşan, abdülhamid izleyip kendi beyninde zeka fırtınaları estiren, her türlü cemaate gidip feyzlenen, akabinde çıkarken cennetten arsa dünyadan memurluk alan rahat bir 20 milyon insan var bu ülkede. e bu insanların da bir talebi var. padişahlık ve halifelik geri gelsin.

  ama biraz salaklar. padişahlık ve halifeliği hep başkaları için istiyorlar. kimisi osmanlı’nın kalanları gelsin diyor. kimisi malum aile hazır iktidardayken devam etsin bizi yormasın diyor. ulan madem talebin var talip de ol. senin neyin eksik. neyse kerizleri uyandırmamak lazım. hemen bir doz şiir verelim: sen sürüleri çobansız bırakma allah’ım.

  şimdi bence de saltanat geri gelsin ve ben padişah olayım. oh 80 milyonluk ülke saray’da var zibilyon tane. akşama kadar yer içerim. bir de harem kurarım vururum kırbacı. hem onların dediği gibi bak ingilizlere ne güzel kraliyet ailesi var ama dünya gücü keşke bizde de olsa. ne güzel bir aileyi ihya ederiz. tabi o aile benim ailem olacak.

  işin bir de halifelik kısmı var. sünni kesimin ağası suud ile şii kesimin ağası iran biraz laga luga yapar ama olsun. 1 milyarlık islam dünyasının en az bir 153 milyonu beni halife görmek ister. kalanların da allah evlerine varil bombaları salsın. varil ya usa air force. neyse beni isteyenlere bakalım.mesela somali, uganda hatta ve hatta venezüella bizden yana olur. bizim ülkede kuaför açılsa maşallah koşup geliyorlar açılışa. demek ki onlar da istiyor halifeliği. o zaman hem padişah olmalıyım hem de halife. halife olursam hacca gitmem lazım mı acaba? suudlar ülkeye almaz alsa bile önce keser sonra asitle eritir koskoca halifeyi. allahu teala tebera kesmüke ve şabalala korusun. o yüzden eğer şart ise çorum’u kabe yapmamamız lazım. lan çorumlular yaşadınız ha ilk mucizem size olacak.

  acaba süreç nasıl işliyor? nereye başvurmak lazım? bu kadar salak madem istiyor ben de padişah olacam vermezlerse kaçacam.
 • destekliyorum ama vezirlik şartıyla

  ayrıca dostum torbacının numarasını özelden yolla