• bir yazar. hoşgelmiş. bazıları siki tuttu uyandırayım.
  • şakirt ağzından rte'yi yalamak için çaba sarfeden beyin fakiri. haberi yok galiba beyin bedava lan.

haa diğer şakirtlere de selam olsun burdan. hamınızı kucaklamak istirem.
  • pagan kısmı anlamsız ama papağan kısmı için kimin papağanı olduğunu öğrenmek iki entry'sini okumaya bakıyor. ya maaşlı ya troll gerçi farkı yok ya.
  • yaptığı siyasetten çok siyasal reklam olan,neden hala uçurulmadığını anlamadığım yazarımsı.
  • hala uçmamış olduğunu ve hala akp savunuculuğu yaptığını(ki küfürle yapabiliyor artık sadece sanırım) görüp şaşırdığım yazar. azalarak bitmemiş miydi bu tayfa?
  • üzerine geline geline geline sonunda gg gerekçesiyle bir entrysi silinen yazar. hacılar aynen devam. oynayın üzerime daha zevkli oluyo. ıstisnasız her entry ispiyonlanır mı lan. hiç mi üşenmiyosunuz amk.
  • birine beyin fakiri dediği için entrysi silinen bir yazar. ya da ergen dediği için ya da chpli dediği için bilemedim şimdi tam olarak. ama kesinlikle küfür içermeyen ve formata uygun bir entry silindi yine. yine diyorum çünkü burada faşizm hüküm sürüyor milli insanlar üzerinde. ana avrat sülale veya kutsal ayırmadan söven rahat ama biraz milli duran chp ip ve fetullah sevmeyen diken üstünde. elerinizi ayaklarınızı sikeyim lan sabah akşam adalet deyip kim olduğu belli olmayan bir adama beyin fakiri dediğim için beni buradan uzaklaştıracaksınız he mi.

azıcık delikanlı olun lan azıcık. burada kutsala söven adamlar sizden daha delikanlı amk yamyamları.
  • esra elonu için kesinlikle küfür ve hakaret içermeyen sadece " karanlıkta karşıma çıkmasın altıma sicarim korkudan" dediğim bir entry gg gerekçesiyle silinmiş.

tayyip reis size az ediyor amk yamyamları.
  • (bkz: ak troll)
  • yine peşine düşülen yazar. pkkya orospu çocuğu dediği ve sivillerle pkklı kahpeleri ayırt edebilecek kadar uzman bir orduya sahip olduğumuzu söylediği için gg gerekçesi ile entrysi silinmiş. sözlük moderasyonunda paralel bir durum yoksa durum çok çok vahim demektir.
hesabın var mı? giriş yap