şükela:  tümü | bugün
 • pagev tarafından paylaşılan oldukça başarılı ve de kaliteli bir reklam filmidir. kamu spotu tadında olmasının yanında gerçekten öğretici, eğiticidir. izleyiniz efendim. link
 • güzel bir mesaj içeren reklamdır.

  plastik , doğru kullanılırsa elbette düşmanımız değil. plastiği doğa düşmanı yapan şey yine insan. her yol kenarında, her sokakta, her mesire alanında yüzlerce plastik çöp var. bunlar buraya yürüyerek ya da afrika'dan bir muzun içinde gelmiyor. biz atıyoruz onları oraya. evimizi, sadece tapusuna sahip olduğumuz ya da kiramızı ödediğimiz çatılı yer zannediyoruz. yaşayan her canlının evi doğadır. doğayı koruyamazsak, evsiz kalırız.
 • bence plastikleri kökten kaldırmak lazım. poşet tamamen yasaklansın mesela. 80lerdeki gibi file kullanılsın. kağıt paketler kullanılsın. gerçekten doğamızı korumanın zamanı geldi. gelecek nesillere çöplük değil temiz bir alan bırakalım
 • nefis çalışma...

  türkiye'nin sapkın bilişsel ortamı psikolojimi öyle bir bozmuş ki, şu videoya atılacak bokları aradı gözlerim yazılmış 1-2 entry arasında. çok şükür henüz öyle bir şey olmamış. tabi bu olmayacağı anlamına gelmez.
 • pagevin şu reklamı ile bizim şirkete gelen mailleri arasında dağlar kadar fark var.. özellikle poşetin paralı olacağı zamanlarda ilgili bakanlıkla bol bol toplantı yapmış bunu erteletmeye çalışmışlardı. sektörün batacağından tutun, sürüyle insanın işsiz kalacağını falan.. pagev bu kadar düşünüyorsa çevreyi, ilgili bakanlıkla, belediyelerle falan görüşüp, mali yükünün bir kısmını alarak ve üyelerinden aldıkları aidata bunu ekleyerek üstüne de koca pagev logosu yaparak çevrede ki geri dönüşüm kutularını çoğalttırsın.. öyle halkalıya okul yapıp sağına soluna koymakla olmuyor bu işler.

  istese yapar bu işi..