1. dokuzuncu nesil yazar oluyor burada.
  2. ben basbayağı takip ediyorum bu herifin yazılarını.

bu gayet kişisel bilgiyi yazdım ki sen de merak et, aç oku, yazdıklarını beğenirsen iki mesaj atarsın, kaynaşma olur, bi sinerji yaratılır; belki yaşanmışlıklarımız olur birlikte. ama dur lan, mesajı bana niye atasın, salak mısın, ben mi yazdım onları; git kim yazdıysa ona at, onla kaynaş kaynaşacaksan. ben zaten huysuzun tekiyim, insanları sevmem, bana bulaşma rahat bırak beni.

uyuz olduğum, kullananı gördükçe ağzına vurasım gelen bir kelime hakkında yazmış, iyi etmiş; (bkz: #15630241). sipariş veriyorum, yazsın bir yere: bir de şu sinerji nedir abi, bundan da bahsediver.
  3. yazdıkları takip edilesi ve kesinlikle sağlam bir mizah anlayışı olduğunu düşündüğüm yazar.*
  4. "slm, ben gene" şeklindeki entry girişiyle güne gülerek başlamamı sağlamış şahsiyet. sözlüğün en samimi insanı bence.

(bkz: #16452118)
  5. okurken yorulduğum, dinlene dinlene okuduğum, kaldığım yeri unutmamak için bana ayraç niyetine imleç kullandıran yazar. sanki böyle aslında yazası yokmuş da söz sırası kendisine gelince bir iki kelam etmek üzere lafa başlayan ama konuştukça da açılan bir üslupla yazıyor. hatta onunki yazmak filan da değil, bildiğin beyni ortaya koymak. bütün düşünce aşamalarıyla birlikte. yine de kafası karışık samimiyetinin takipçisiyiz.
  6. 9. nesil komik yazar.

ben gülüyorum yani okurken, tebrik ederim kendisini.
  7. şuursuz serüvenler dükkanı'nda kendisine bütün gün kalender tepesi seyrettirmeyi planladığımız suser, yüzer, küser.

painladder hakkında bilgi verin