• okurken yorulduğum, dinlene dinlene okuduğum, kaldığım yeri unutmamak için bana ayraç niyetine imleç kullandıran yazar. sanki böyle aslında yazası yokmuş da söz sırası kendisine gelince bir iki kelam etmek üzere lafa başlayan ama konuştukça da açılan bir üslupla yazıyor. hatta onunki yazmak filan da değil, bildiğin beyni ortaya koymak. bütün düşünce aşamalarıyla birlikte. yine de kafası karışık samimiyetinin takipçisiyiz.
  • yavuz seçkin'in restinden yada blöfünden çekinerek sırra kadem basan bir insan güvenilir değildir.zora düştüğünde seni mal gibi ortada bırakır.yavuz seçkinden bu denli ürken bir karakter yapısının karşısına nihat doğan çıkmış olsaydı bırak twitter hesabını kapatmayı ülkeyi terkederdi herhalde.birazcık dik duruş lütfen biraz...
  • ben basbayağı takip ediyorum bu herifin yazılarını.

bu gayet kişisel bilgiyi yazdım ki sen de merak et, aç oku, yazdıklarını beğenirsen iki mesaj atarsın, kaynaşma olur, bi sinerji yaratılır; belki yaşanmışlıklarımız olur birlikte. ama dur lan, mesajı bana niye atasın, salak mısın, ben mi yazdım onları; git kim yazdıysa ona at, onla kaynaş kaynaşacaksan. ben zaten huysuzun tekiyim, insanları sevmem, bana bulaşma rahat bırak beni.

uyuz olduğum, kullananı gördükçe ağzına vurasım gelen bir kelime hakkında yazmış, iyi etmiş; (bkz: #15630241). sipariş veriyorum, yazsın bir yere: bir de şu sinerji nedir abi, bundan da bahsediver.

kendi ic dünyasiyla sürekli savas halinde olan bir adam. mutsuz. ve bunu sözlükte acayip ictenlikle anlatiyor. dogum günü kutlu olsun. karsiliksiz. sözlügü samimi yapanlardan.
  • sadece kendisinin entrylerini okuyup çıktığım çok olmuştur. painladder, oku ve çık. *
  • bu adamı twitter'da takip etmeyen çok şey kaçırıyor diyorum size ahali. en son elif shafak'la edebiyat, full house'daki jesse dayı'nın sesi yekta kopan'la seslendirme üzerine fikir teatisi(!)nde bulunuyordu. bir gün tweet'lerime bakmadım, perihan maiden ilan edilmiş, korelilerle ural-altay dil ailesini filan tartışıyor. gerçekten twitter'da bundan daha entelektüel bir seviye olamaz sanırım.
  • böyle bir tuhaf oğuz atay esintisi gibi sanki. abartıyor muyum? olabilir neden olmasın.
  • çok fazla kendi kendine konuşup gülen bir insan olduğumdan entrylerini okuması beni inanılmaz mutlu eden bir kişi bu. kendi kendine eğleniyor adam. geyiğin dibine vuruyor. bi de 5 a.m gibi abuk saatlerde yazıyor, sabah iş yerinde gözümü açmaya çalışırken okuyunca neşe doluyor insan. gibi gibi. bence iyi yani. painladder. okunası kişilerden şu sözlükteki. (şimdi kendi kendine eğleniyor filan demişim bir daha okuyunca, yanlış anlaşılma olmasın. geçen de yazmış zaten buralar eskiden hep loserdı, eski loserlardan kim kaldı diye. o ayrı konu, onu başka başlıkta tartışırız, ama okunuyor yani bu insan baya baya. sırf ben bir sürü arkadaşıma link filan veriyorum msnden, twitterdan falan. puhahah bak painladder ne yazmış şeklinde. hesap et yani. puhahah bile diyorum cümlenin başında. sonunda smiley opsiyonel. şeyapmasın yani o konuda. onu belirtmek istedim parantez içinde. parantez içi de dışından daha uzun oldu her zamanki gibi. yakıştı bence ama neyse hadi kapattım.) okuyun işte. takip edin, bişi yapın bu insanı.
  • burda hani böyle 13 sayfa nick altı entry'si olan adamlar var. bakıyorum bu adamın 40 küsür tane. ekşi sözlüğe bakıyorum yorumlara inanamıyorum durumu. kendisi benim badi list'imin baş tacı. hiçbir entry'sinde de saçmalamış diyemiyorum. mukaddes bi insan vesselam.
  • doğumgünü kutlu olması gereken insan. yabancılaşmanın dibine vurduğum aptal şirket ortamında eski entrylerini okuyup okuyup(neden, çünkü elimizdeki entrylerin hepsi tükendi) kim olduğumu hatırlıyorum sayesinde. bak bu sabah da ilkbahar yine gelememiş çılgın mı çılgın projeler şehri istanbul'a ve dahi hava kapkaranlık ama koy bir painladder entrysi teybe de neşemizi bulalım bence.
    painladder, bilmem kaç yıl önce bugün doğmuş neşe kaynağı kişilik.
hesabın var mı? giriş yap