• - piliçlere tecavüz etmişsiniz bu doğru mu?
    + evet hakim bey. çok çıplaktılar şeytana uydum.
    - yaz kızım. piliçlerin uygunsuz bir şekilde olup adamı tahrik etmesi ve sanki tüm piliçlerin jartiyer giyermişcesine jiletine sarılıp adama davetiye çıkarması ve söz konusu adamın hiçbir piliçte meni izine rastlanılmadığından mütevellit davalının beraatine karar verilmiştir.
    + oleyyy.
    - sıradaki tecavüz vakası gelsin. mübaşirrrr
  • ağır ruh hastasıdır. bunun bir üst versiyonu ile çocukken arkadaşlık etmiştim.

ergenlik çağında bir çok genç gibi bizde cinselliği tanımaya çalışıyorduk fakat bu ersin dediğim tip öyle rahatsız bir insandı ki dondurulmuş tavuk ile yaptıkları diğerlerinin yanında oldukça hafif kalırdı. yazın gelişine kavun karpuz sikeceği için sevinen bir insan düşünün. düşünemediniz değil mi? herif bir de durumunun farkındaydı. kendine nick olarak esfeli safilin'i seçecek kadar bilinçliydi ki bu durumu daha vahim kılıyordu. canlı alabalığı ağzına sikini sokabileceği için severdi. pamuk, streç film ve zeytin yağı ile evde kendi seks oyuncaklarını üretiyordu. iyi ki o vakitler daha cep telefonu ve internet bu kadar gelişmemişti. çünkü bu zihniyetin teşhircilikten de hoşlandığını tahmin etmek zor değil. hayatımda fotoğrafik hafızaya sahip olduğuma lanet ettiğim dönemlerden birisini yaşatmıştı bana pezevenk. umarım bir yerlerde şifasını veya belasını bulmuştur. yoksa toplum için büyük tehdit bu tür ruh hastaları.
  • dikiş makinesi ile çekilmiş bir görüntüye sahip.
  • utanç müzemiz genişliyor maalesef.
  • (bkz: #63018071)

vaktiyle tanıdığım adamdır
  • akıllara şu görseli getirmiştir.
  • kasaptan ciğer alıp, buzdolabı poşedinin içerisine doldurup onu siken insan duymuşluğum varken şaşırtmamıştır.
  • haberi okurken kanım dondu. olum biz nasıl ülkeyiz lan. herif ölü tavuk sikiyor.

ilgili video: tüysüz piliçlere hallenirken

. bu şekil çok lezzetli oluyormuş. vay anasını.
  • 3 yıl önceki olay zira kıbrıstaydım, lefkoşa da dükkana kilit vurdular birkaç ay sonra aynı yerde başka tavuk dönerci açıldı camına islâmî usullere uygun diye yazmışlardı iş yaptığı bilmem.
hesabın var mı? giriş yap