şükela:  tümü | bugün
  • paladins adlı bilgisayar oyununun mobil için çıkartılan sürümü. şu an alpha sürümünde ancak oyun gayet akıcı ve güzel. alpha olmasının nedeni sanıyorum şampiyonların az olması. mobil platformlar için oldukça eğlenceli ve değişik bir oyun olmuş, karakterlere sadık kalınması da güzel.

https://www.paladinsstrike.com/ adresinden bilgileri doldurup alpha sürüm için kaydolabilirsiniz.
  • bugün itibariyle play store'da yayınlanan oyun. bilgisayar sürümüyle alakası yok, daha çok mobile legends gibi moba türünde. lag ve fps droplar yüzünden pek zevk alamadım. sorunlar düzeltilip oynanış geliştirilirse oynanilabilir.
  • ufak tefek bazı hataları dışında şu ana kadar beğendiğim oyun. telefon için moba anlayışını tamamen değiştirmişler ve bu güzel bir değişiklik olmuş bana sorarsanız. klasik moba oyunlarının aksine burada amaç kuleleri yıkıp ana üsse ulaşmak değil, masaüstü oyununda olduğu gibi payload kazanıp onu düşman bölgesine ulaştırmak. bir diğer güzel yanı ise oyundaki bütün içeriklere (kahraman, kıyafet vb.) gerçek parayla ulaşılabildiği gibi oyun parasıyla ya da belli görevleri tamamlayarak da ulaşılabilmesi. şu an kahraman sayısı çok kısıtlı, özellikle destek konusunda işe yarar tek bir kahraman olması destek oynamayı seven beni üzen bir durum. yine de zaman geçtikçe daha iyi olacağını düşünüyorum.