• renk kataloğundaki tarçın bakır ile gönlümü fethetmiş, beni benden almış, mutlu hülyalara sürüklemiş, daha pek çok methiye düzebileceğim saç boyası markası. evet! süper oldu.
  • palette 10 dakika sloganıyla bu sıralar reklamları dönen marka. asıl takıldığım türkiye' de böyle bir reklamın dönebiliyor olması.

ulan herif arıyor, 10 dakikada yanındayım diyor karının verdiği cevap neee 10 dakika mı? hemen saçını yapıyor on dakkada falan hazırlanıyor herifde 10 dakka sonra karıyı alıp uzaklaşıyorlar.

bu olay afedersin ama türk kadınları için yalan olur be hacı.

erkek: 10 dakikada yanındayım
    kadın: ne 10 dakkası be!! ben sana en az yarım saat dedim. erken gelirsen beklersin cnm biraz. affet öptm du ben simdiden hazırlaniyim bari mesgul etme beni kapa kapa.. ( bak senin için hızlı bile davranıyorum teşekkür etmen lazım)

bu yani.
  • nedense reklamlarında bile hala yazıldığı gibi telaffuz edilen marka. palette ne var lan? *
  • sözde patlıcan moru isimli bir rengi var. bildiğin kızıl kestane aslında.

kışkırtıcı viyole diye bir nanesi var yine aynı markanın, o da koyu pembemtrak kızıl kestane. ne var, kışkırtıcı viyole'den daha saçma değil bence. ama şükretmek lazım, ya patlıcan moru yazsalardı da turuncu çıksaydı değil mi?
  • hayatımda ilk kez saçımı boyarken tercih ettiğim marka. bal köpüğü 8-0 numarasını kullandım. kutudaki sarışın rengi tutturamadım ama elde ettiğim renkten memnunum. kullanım sonrası saçlarım yumuşacık oldu. ilk kez boyadığım için beyazları kapatmakta pek başarılı olamadım. o yüzden beyazları kapatma özelliği hakkında net bir şeyler söyleyemem. önümüzdeki ay ikinci denemeyi yaptıktan sonra daha net bir fikrim olacak.

edit: aylar sonra gelen edit. bal köpüğü şahane bir renk ama benim saçımda biraz açık kaldı. o yüzden bir renk koyusu bal rengini seçiyorum artık. arada bal köpüğü+bal karışımı yapıyorum. orjinal saç rengime yakın tek boya. umarım sonsuza kadar kaldırmazlar.
  • 6-88 sonbahar kızılını neredeyse 10 yıldır kullanıyorum. fakat son iki boyamamda saclarım bildiginiz siyah oldu siyah! bu ne ya delireceğim. zaten boya bir ara ortadan kayboldu bulamadım. bulduktan sonra da hal bu. rezil oldu saçlarım. ilk seferkinde galiba boyayi cok uzun tuttum dedim ikincisinde dikkat ettim. yok yine siyah. kırmızı olmasi gereken saç nasil siyah çıkıyor ?
  • akmayarak beni dumur etmiştir. uzun kullanımda rengin akmasından bahsetmiyorum. kırmızı-turuncu-mavi gibi renklerden sonra her yere akıyor ya o olmadı.
    dün saçımı tarçın bakır-kızıl kahve karışımı ile boyadım, terrakota kızılı oldu, rengi de çok sevdim. çarşaf havlu ne varsa turuncu olacak her yere akacak diye bekliyordum. gece ne cesaret bilmiyorum kar beyazı nevresim takımını değiştirmeden yattım hatta sadece yastık kılıfını değiştirmek kurtaracakken onu da yapmadım sabah tek leke yok. bugün yıkarken bile rengarenk sular akmıyor saçımdan renk de güzel oldu, üstelik kulağımı alnımı vs boyamadım. boyarken üstümdeki tşört bile hasar almadı. bu işte bir terslik var ya hayırlısı.
  • dünyanın en leş markası saçlarımı boyadım ağlıyorum şu an sinirden
  • kestane kızılı saçlarımın rengini açmak için 0-0 olan yoğun renk açıcısını aldım şuan saçıma uyguladım bekliyorum ama pek bir açılma yok şuan bakalım ne olacak sonucu.

edit: saçımda 1 saat 15 dakika tutmama rağmen hiç bir açılma yok ciddi anlamda
  • arkadaşımın saçını koyu kahveye boyadım(3.0), siyah oldu. akmasını umuyoruz. koyu kahve istiyorsanız koyu kahve almayın. ne alacağınız hakkındaysa hiçbir bilgim yok...
hesabın var mı? giriş yap