şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kent gıda'daki hisselerini satan tahincioğlu holding ile gençoğlu ve nora yapı ortaklığıyla oluşmuş bir şirket olan kozken tarafından incity'nin hemen yanında inşa edilen residence ve alışveriş merkezi. 32 katlı kulenin yanı sıra cam bir küre içine yapılan 40 bin metrekarelik avm 2007 sonunda teslim edilecek şekilde planlanıyor.

  http://www.palladium.com.tr/
 • yakın bir gelecekte kozyatağı incity yanında açılacak olan küresel bir mimariye sahip olacağını bildiğim alışveriş merkezi.
 • 25 eylül 2008 de açılacak olan avm.
 • istanbul'da patır patır dikilen alışveriş merkezlerinden bir yenisidir,
  istanbul'da batı ataşehir'de adana dostlar kebapçısı'nın tam karşısında mukim,
  gazetelerde 25 eylülde açılıyoruz diye sayfa sayfa ilanları dolaşırken,
  önünden gelinip geçildiğinde değil 5 günlük açılabilmek için hala 5 aylık işleri varmış izlenimi veren hal-i hazırda inşaat olan alışveriş merkezi,
  görünen odur ki; eğer açılırsa çevre trafiğinin "anasıyla yakından ilgilenecektir" maalesef.
 • 25 eylül 2008 saat 10:00 da kapılarını açacak olan alışveriş merkezi.
 • hemen önündeki (otobüslerin u dönüşü yaptığı) kavşağın kaç zamandır berbat bir halde olup da tam buranın açılışından bir hafta önce yenilenmesi de ilginçtir..
 • birbirine benzer alisveris merkezlerinden bir tanesi, en ufacik bir farklilik yok. ustelik hala insaat halindeyken acmislar, her yerde isciler cikiyor karsiniza. yemek katinda ve koridorlarda insanlar baca gibi sigara iciyorlar, herhalde burada kanun islemiyor... ilginc birseye rastladim, gunaydin restoranin fiyatlari istinye subesinden 40% falan daha ucuz.

  ek: iki gun sonra yeniden gittim. yagmurlu bir gun oldugundan durum vahim. catisi su kacirdigi icin yemek katina serili brandalarda mini göller olusmustu. sirf catisi degil, baska yerler de su kaciriyor olmali ki alt katlarda da 10'dan fazla yer akiyordu, bazen kova koymuslar, ya da kayip dusmenize engel olsun diye (!) metal direk falan ne buldularsa koridorlara serpistirmisler. onlarca metre yukaridan avlulari capraz kesen cam koprulerden birinin altindaki cam yok olmustu, dustu mu? birilerini yaraladi mi? o kopruler guvenli mi? anlayamadim... en az 4 tane yuruyen merdiven bozuktu, bir tanesinde bir serit inmek, digeri cikmak icin kullaniliyordu.
 • bershka,pull and bear,zara ve mangonun birarada bulunduğu anadolu yakasındaki tek alışveriş merkezi.cinebonus 10 salonla hizmet verecekmiş.
 • ataşehirde yaşayan biri olarak çok beğendiğim,rahatlıkla anadolu yakasının akmerkezi diyebileceğim alışveriş merkezi.hayır birbirine benzeyen alışveriş merkezilerinden bir tanesi değil,içerisindeki mağazalar çok daha kaliteli,ve anadolu yakasında diğer avm lerde olmayan pull and bear,bershka,gant,abercrombie gibi markalar barındırıyor,o yüzden gözümde diğerlerinden çok daha yükselmiş olan yerdir.yakında yenisahrada açılacak olan optimum'u da beklemekteyiz.ama bu palladium varken artık ne kozyatağı carrefour a giderim,ne de özellikle sineması için gittiğim tepe nautilus a giderim.zira içinde gıcır gıcır çok daha iyi 10 salonlu bir cinebonus barındırmakta.

  edit : abercrombie mağazası anadolu yakasında via port da da mevcut fakat o ebesinin şeyi mesafesinde olduğundan ayrı tutmaktayım kendisini.
 • batı ataşehir yönüne çıkış yapacak ziyaretçilerin turuncu kata araç parketmeleri pek bir pratiktir, zart incity, pırt hillside city club trio.