şükela:  tümü | bugün
  • bunun çikolatalı olanını koklayınca gülüyorum ben.

sıfır abartı.

neden bilmiyorum, koşullandım mı bişey oldu, ilk günden beri markette alırken bile koklasam sırıtıyorum, öyle yıkanmama gerek yok.
  • çileklisi ne kadar şahaneyse çikolatalısı da bir o kadar tırt bunun. bildiğin bebek boku kokuyor. birebir aynı bok kokusunu duymuşluğum var. fakat çileklisi öyle mi? çilekli yoğurtla banyo yapıyormuş gibi hissettiriyor. kendimi, kendimi dillememek için zor tuttum.
  • tatlı kokular baydığından naneli olanı ferahtır diye alıp duşta nerdeyse yeme raddesine getiren duş jeli çeşidi. naneli şeker kıvamında ve bir o kadar ferah, ekstra mutluluk kattı hayatıma.
  • neden bilmiyorum çok feminen geldiği için çilekli ve diğer meyve benzeri olanları kullanmadığım duş jeli. çikolatalı olan cidden güzel yumuşatıyor ve kokuyor. kahveli olan da güzel bir etki bırakıyor ama çikolatalı olan kadar yumuşatıcı bir etki görmedim ben.
  • ılk kez reklamını gördüğüm duş jeli.
    yıllar öncesinden cikolatalisinin çok iğrenç koktuğunu biliyorum.
    neyse reklama gelelim; "aç aç aç sakın yeme!" diye şarkı/slogan yapan reklam ajansı ve bunu kabul eden firma yetkilileri; abi siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? bu kadar mı bezdiniz hayattan, bu kadar mı sıkıldınız duş jeli reklamı çekmekten?
  • reklam şarkısını besteleyene deee, o besteyi seslendirene deee, bunu reklam diye onaylayıp yayınlatana daaa...! bayağıdır da yayında... biteydi de kurtulaydık...