• duş jeli adı altında satılan çikolata sosu...25 yıldır yıkanırım böyle jel görmedim...duşta kendimi adeta ıslak kek gibi hissettim asdfsa...çikolata aroması öyle yoğun ki al ağzına sık tüm şişeyi ye, o derece...duş sonrası hafif ve çok güzel bir etki bırakıyor ama dediğim gibi duş sırasında kullanıp kullanmama konusunda tereddüte düşüyorsunuz çünkü çikolata aroması baya bir abartılmış...hani temizlik amaçlı değil de fantazi için üretilmiş gibi...çok da köpürmüyor bu arada...

eğer bir süreliğine çikolata şelalesi makinesi olmak istiyorsanız alın kullanın...
  • palmolive'in yeni çıkarmış olduğu çikolata kokulu duş jeli. yıkanırken life dökmekten çok direkt kafaya dikip yeme isteği bırakıyor insanda. şukela..
  • en bi guzel kokan dus jeli. bende kullanayim misler gibi kokayim, salinayim yarin yaninda dustan sonra diye dusunerek aldim. ama hayat filmlerdeki gibi degil tabiki, ben parmak uclarimda bornozumla salinacagimi dusunurken cikolata tutkusunun bunyeye alerji yapmasi sonucu acilde popoma yedigim igneyle topallaya topallaya eve geldim anca.
  • buraları okuyan herkesin aklına "ulan olur da bi gün yanlışlıkla sevişirsem hemen bunu kullanayım" diye geçmiyosa şişesi götüme girsin dediğim duş jeli.

(bkz: sizi ibneler sizi)
  • fazlasıyla ağır şekilde çikolata kokan ve bana bir türlü tam olarak temizlik hissi vermeyen dus jelidir, insana kendini pasta gibi hissettiriyor ayrıca.
  • bağımlılık yapar, koku fetişizmi varsa birde kişide; işte o zaman nereye gidilirse gidilsin, sizinle gelecektir.
  • bir kere kopurtup liflendikten sonra "ayy acaba bir daha mi kopurtsem? " diye dusuncelere sevk eder. her banyo yapisinizda en az iki kez liflenmis olursunuz bir de kurulandiktan sonra kokladikca elinizi kolunuzu isiraniz gelir ki hic sormayin gitsin.
  • insanı saatlerce duşta tutabilecek, baş tacı edilmesi gereken bir ürün. çikolatan ziyade baileys kokuyor lan resmen, bundan sonra alacağım tek duş jeli olacak kendisi. şiddetle tavsiye edilir. 500 ml fiyatı da: 8 tl.

ayrıca, bunun vücut kremini de çıkarırlarsa mükemmel ötesi olur. yetkililere duyrulur.
  • duş jelini bir fetiş unsuruna çeviren ürün.

(bkz: beğenerek takip ediyoruz)
  • duştan sonra insana kendi omzunu öptürüyor.

zerre kadar bile temizlik hissi vermese de işte çikolata kokuyorsun sonrasında. mis kokulu bi pisim ^^
hesabın var mı? giriş yap