şükela:  tümü | bugün
  • netflix'in kolombiya yapımı yeni dizisi. 6 nisanda yayınlanacak.
  • netflix yapımı (bkz: pembe dizi).
  • çerezlik netflix dizisi. çalışırken iş arasında 14 bölümünü iki günde bitirdim.

cast, senaryo, kurgu hepsi 5/10. organ mafyasının acımasızlığını iyi özetlemişler. başroldeki kadın çok güzel. "iyi ve yeni bir dizi izleyeyim" beklentiniz yok ise arada izlemeye gideri var, akıcı.
  • senaryo, hikaye örgüsü ve oyunculuğun vasatın üzerinde olmadığı, organ kaçakçılığı konulu suç ve gerilim dizisi. beklentiyi yüksek tutmadan boş vakit değerlendirmek için izlenir. tabii bir de kolombiyalı güzel ana lucia dominguez için..
  • akıcı bir dizi. ben sevdim.
  • bu kötü, tahmin edilebilir, oyunculuk performansı yerlerde, sıkıcı ve zaman zaman ben ne yapıyorum ya dedirten diziyi izlemekte ki ısrarım başladığım şeylere olan müthiş sadakatimin en net göstergesidir.

spoiler
    sevgili zakaria ülkenin en güçlü adamlarından birisin ve karının takıldığı adamın şeceresini dökmek yerine kim olduğunu öğrenmek için kapıya adres sormaya gelmiş birini göndermek de ne bileyim yani.
  • dün bir çırpıda izledim. her ne kadar öngörülebilir olsa da, özgün bir hikayesi vardı. iyi geldi.
  • beklentisiz izlenebilir, merak uyandırıyor haliyle konusu itibari ile.
  • beklentisiz şekilde izlendiğinde akıcı olan ama sonu yine berbat bağlanmış, aceleye getirilmiş bir netflix dizisidir. ama izlenir mi, izlenir, zaman kaybı sayılmaz diyebilirim.
    20 bölüm yapılarak düzgün bir şekilde tek sezon olarak tamamlansaydı unutulmazlar arasına girerdi diye düşünüyorum.
  • güzel ve ilginç bir konusu olan dizi. diziyi izlerken tam türk dizisi konusu olacak bir dizi dedim. burayı okuyan senaristler varsa bu diziyi takip edin ve türkçe versiyonunu çekin(çıplak sahneler harici) derim, pişman olmazsınız.

konusu ise
    --- spoiler ---

zengin adam evleneceği kızın kalbinde problem çıkınca ve donör sırası gelmeyince organ mafyası ile anlaşıyor ve mafya; eşi ve çocuğu olan sağlıklı bir kadını öldürüp, kalbini alıyor. kendisi cinayetten habersiz, kalp nakli yapılan kadında gidip öldürülen kadının kocasına aşık oluyor
    --- spoiler ---
    .

hesabın var mı? giriş yap