2601 entry daha
  • şimdi palu ailesiyle benim verdiğim oy birmi
  • söylenmesi gereken her şey söylenmiş bu iğrenç aile için. ne yazık ki ne söylesek az kalır bu iğrenç aile için. melike ile meryem umarım huzur içindedirler ve tabi ahmet.
    harun palu umarım eski hayatına dönebilir, nasıl olacaksa. mehmet amcaya da allah sabır versin.
  • hayretle izlediğim, son günlerde uykularimi bozan aile.
    6 yaşındaki çocuğa, ağladığı için bile kiyamazken, bir insan kendi çocuğuna, kendi torununa, kendi yeğenine bu kadar kötülüğü nasıl yapabilir? hadi aile manyak, eyy kolluk kuvvetleri, eyy adalet siz bu çocukları nasıl bu aileye verirsiniz? bu rezilliklerin ortaya çıkması bir televizyon programına mı kalmaliydi? bu mu bizim hak ettiğimiz adalet. bunun gibi pislikler icinde yasayan kaç çocuk var? ve bunların tek umidi müge anlı mı? tiksindim artık...
  • prof. dr. nükhet sirman’a göre palu ailesinin hikâyesinde akıl almaz olaylar olsa da, bu ailenin karanlık yüzü istisna değil. her ailenin karanlık bir yüzü var
  • the palu family:tuncer's way
    imdb: 9.7
    kategori: cinayet dram korku bilim-kurgu entrika.
    youtube ve instagramda rastlayıp hayatımın 6 saatini videolarına kilitlenerek harcadığım iq puanı ortalama 25 puan olan bir aileye 70 puan ile katılıp o aileyi ele geçiren cinci tuncerin maceralarını ele alan film.

anladığım kadarıyla tuncer cinciyim ayağına canlı cansız ayırmadan dağı taşı sikiyor ve gariptir ki kendisi hakkında ne söylense aile yalanlıyor.
    tuncer evi barkı satıyor bunlara işkence ediyor baldızı ve kayın validesine orospu diyor ve kayın biraderler tunceri savunuyor.
    tuncer kendisine inanmayanları aileden banlıyor.
    tüm dünya tuncere "çok büyük iftiralar atıyor".
    ben aileye baktığımda şizofreni görüyorum gözlerinden okunuyor.
  • tuncer denen katıksızın uyuşturucu kullandırarak zombiye çevirdiği gerizekalılar topluluğu. beyni olmadığı halde yıllarca ne beyin yıkamış ulan herif.
    dişlerini geçtim, emine'nin diyalogları dinlerken robot gibi hafif kafa çevirmelerine ve gözbebeklerine dikkat edin. sinir diye bir şey kalmamış, tedirginlik had safhada. havva da aynı şekilde isa da. hepsi karakter ve kişiliklerine göre uyuşturucu etkisi altındalar çok bariz belli oluyor.
    ne yazık ki ufacık çocuğa, anne babasına olmuş olan. sesini onlara karşı kim çıkardıysa birlik olup dar ağacına götürmüşler.
    cehaletin ve sadistliğin ülkede geldiği noktaya bakın. onca günaha rağmen hala allah diyebilen allahsızlar. yazıklar olsun bunları bunca zaman görmezden gelen kurum ve kuruluşlara. gözümün önünde saatlerce ölmeden bağıra çağıra diri diri yansalar yine içim rahat etmez öyle nefret ettim.
  • bilgisizliğin, eğitimsizliğin, cehaletin insanı ne kadar alçaltabileceğini bana tekrardan gösteren aile. yazık o masum güzelim çocuklara.
  • ilk defa özetini izledim bugun.. millet neye bu kadar sasırmıs anlamadım..
    cahillik, din somurusu, bagnazlık, paraya açlık bunlar türkiyenin 16 yıldır yönetim modeli..
    sucunu baskasıyla paylasma , yandaşın konusmaması, karsı olan herkesın susturulması, magdur edilmesi..
    tecavuzun gercek anlamda olması dısında çokta farklı gelmedi.
    bu arada pedofili katil orospu cocugunu savunmuyorum. bunu oldurmeyıp işkence edesim var en az 20 sene. yaptıklarını ozellıkle tecavuzu hapıste kat kat yaşatırlar inşallah. ama cevresını etkılerken kullandıgı yontemler cokta yabancı degıl ..
92 entry daha