• makyaj in nelere kadir oldugunun bir gostergesi..
  • amerika'nin sevda demirel'i..
  • internetin ilk göz bebeği, her bir yeni tanınanı, ince ince bilineni.
  • iri sıfatınının anlamını güçlendiren kişilik
  • ismini bilmediğim bir rock grubunun klibinde dev boyutlarda bol bol göt göğüs göstererek gurubun tanıtımına faydası olmuş...grubun ismine dikkatimi şeetmediğine göre gene kendi boy gösterisi diyebilirim...
  • bunca yildir sanal alemde bana hic bir$ey ifade etmeyen ama izledigim "vip" adli dizide beni ba$tan cikaran kadin.. off salagim benim sari$inim...
  • daha dogdugu anda ünlü olmus, spot isiklari altina girmistir, çünkü dogumgünü olan 1 temmuz 1967 kanada'nin da bagimsizliginin yüzüncü yildönümüdür, ve (kanada'da dogmus olan) minik pamelacik "centennial baby" olmustur bu sekilde.
  • lise yillarindaki fotograflarda da acaip guzel ve buyuk goguslu olan hatun. sanirim daha sonra gecirdigi silikon ameliyatlari sarkan goguslerini tekrar kaldirmak icindi.
  • zamanında bir çok internet kullanıcısı gibi , dialup realplayerlarla izlemeye çalıştığım tommy lee balayı videosunu kablonete geçtikten sonra full indirip "bu muydu lan o kadar kastığımız ?" dediğim , gazetede makyajsız halini görünce korkudan sayfayı kapattığım acayip kişi ...
  • dun gece itibariyle mwcde gordugumuz,makyajli ve silikonlu oldugu icin oha dedigimiz $ahis.
hesabın var mı? giriş yap