şükela:  tümü | bugün
  • sahnesi beklemediğim kadar kötü olan şarkıcı. şarkıların sahne düzenlemesi seyircinin coşmasını engelliyor. şarkı seçimleri kötü. sadece bacakları ve aranjörü efe bey konseri biraz olsun çekilir hale getiriyor. çok daha iyisini bekliyordum. üzdü.
  • türkiye’nin en güzel seslerinden birine sahip , bazı sevdiğimiz şarkıları defalarca arka arkaya dinleriz ama bir süre sonra bi bıkkınlık gelir ya ; pamela’nın “ ağla halime “ şarkısını milyon kere arka arkaya dinlesem bıkmıyorum , şarkı ayrı güzel ses ayrı şarkıya kattığı duygu bi ayrı ..
  • gençken çok güzeldi. o manhattan gecelerinde...
  • 2005'te malatya inönü üniversitesinde rock şenliği vardı. pamelayı ilk orada tanımıştım. dehşet bir sahne hakimiyeti vardı. tarkanın kadın versiyonu diyebilirim o zaman için. istanbul yeni çıkmış o zamanlar herkesin dilinde. çok güzel zamanlardı. aradan geçen 15 yıl... yaşlanıyoruz be kamil

tanım: rock müzik yapan sanatçı.
  • içi dışı bir kadın, sosyal medya paylaşımlarına göre...ama pamela şu hiperaktif çocuk taklitlerini yapmasan diyorum ya...sakil duruyor vallahi bak
  • esasında oyunculuk kökeni vardır. rock ve elektronik müzikte daha çılgın ve iddialı işler yapabilecek yeteneğe sahipken ortalama işler ile kariyerini harcamıştır. en son da para kazanmak için arabesk coverlarken gördük ne yazık ki.

aynı zamanda şehir rehberi albümü ciddi derecede iyidir.

(bkz: fırtınalar)
    (bkz: hayat bana da güler)
    (bkz: bir tek aşk için)
    (bkz: artun ertürk)