şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.
  • kınadığım ve kendisine laflar hazırladığım yazar. *

sesi, kahkahaları, tatlı sohbeti öyle özlenir ki, gelip buralardan trip bile yapılır kendisine. kendisi ile yapılan gıybetlerin tadı çok az şeyde vardır.
  • hafif sarıya çalan sıcak bir beyaz tonudur. iç mimaride saf beyaz kullanılması durumunda uygulanan yüzeyi kirli gösterir bu sebeple parlak tonlar ile kullanımı pek tercih edilmez. arka planın bej olarak kullanıldığı mekanlarda tercih edilmelidir.
  • kahkaha sultanı...

bir insanın içinden gelerek, neşe içinde attığı kahkahalar da özlenir de , onu aramadan önce kafada binbir şaklabanlık düşünülür mü, evet düşünülür... hatta sırf hayatın mutsuzluk veren yanları da dahil, her şeyine birlikte gülebilmek için bile saatlerce telefonda kalınır. gergin, kaygılı, kızgın, hüsrana uğramış halde iken duyulan pamuk sesi, pamuk gibi yapar insanı. aradığın ve telefonu kapattığın andaki "sen"ler bambaşkadır. öyle bir etkisi var bu kadının üzerimde.

farklı şehirlerde olmamıza ve bir araya gelme imkanımız bulunmamasına rağmen; yurt dışına memleket tatiline gitti diye trip atmışlığım var kendisine. "bu kadar kalacağını bilsem gitmene izin vermezdim. "* sevgililerinden çekmediği nazı sayemde çekiyor ve gık demiyor.

her konuya dair aklı selim bir yorumu mevcut. bu yeteneği ise tartışmasız, annesinden geliyor. kendisine danışmadan kalkıştığım her iş hüsranla sonuçlanıyor. kızgın olduğu kişilere -zaman zaman ben de dahilim bunlara - bile objektif. sapla samanı karıştırmamamayı her daim başaracak kadar olgun.

sevilmeyi, herkes gibi çok seviyor. ama herkes beceremez, o sevdirmeyi başarıyor kendisini.

daha söylenecek çok şey var ama hepsini tek entryde anlatmak imkansız. nickaltını su yolu yapmayı planlıyorum izniyle. *