şükela:  tümü | bugün
  • son günlerde giriş ücretlerinin yüksek olmasıyla gündeme gelen travertenler bu kez de başka bir olayla gündemde. gerek yabancı gerek de yerli turistlerin ilgi odağı olan pamukkale travertenlerinde güpegündüz, ziyaretçilerin gözü önünde yapılan erotik dergi çekimleri hayli trajikomik geldi bana. sen doğa harikası göreyim diye çoluğu çocuğu topla bi çuval giriş ücreti öde sonra çırılçıplak ve dahası manyak pozlarla karşılaş. burası türkiye gerçi her an her şeyle karşılaşılabilir dikkatli olmak lazım.haber linki ve yapılan çekimden sansürlü görüntüler içintıklat
  • tanıtımın iyisi kötüsü olmaz, belki birinin memeden çok traverterler ilgisini çeker gelir.
  • daha düne kadar hierapolis antik tiyatrosu, antik havuz ve dahi müze etrafında, yağ katmalarının arasına kaçmış slip mayosu ile boy gösteren ıstakoz gibi kızarmış rus erkeklerin cirit atması normal bir görüntü idiyken bu olay haber değeri taşımaz. çoluk çocuk toplanıp gidilen pamukkale'de baya baya milletin taşaklarını görebiliyordunuz. neyse ki ulu hakanımız rusya ile papaz oldu da bir süreliğine bu turistlerin gelmesi engellenerek ahlaka mugayır görüntüler ortadan kalktı. şimdi kaldığımız yerden batının ahlaksızlığını almaya devam ediyoruz.
  • capse bakarak yorum yapayim dedim ama oyle bir buzlama gerceklesmis ki, arkada bir balya saman dahi olabilir
  • 2010 yılına ait çekimlerden yapılan haberdir. fotoğrafları çeken derginin adı metart. fotoğraflardaki modelin adı da alizeya a . fotoğraf galerisinin sansürsüz hali
    budur.

not: nsfw
  • linkten sonra meydana gelen sessizlik gösteriyor ki başarılı bir çalışma olmuş. 2010 yılından kalma bu fotoğrafları bulan vatandaşımız tebrik edilmeli. ama eli sıkılmamalı. ne olur ne olmaz.
  • nisan ayinda ayni yerde ben de foto çektirmiştim gerçekten çok heyecanlandım.

ülke tanıtımına katkısı olduğunu düşündüğüm fotoğraflar, kimse de görmemiştir burası üzerine basılması yasak olan uzak taraftaki kısım olduğu için pek bir sakin olur, etrafta kimse olmadığından şeytan dürtmüş kız da götünü başını açmış, münferit bir vaka.
  • öncelikle, "burası türkiye tamamen soyunsak linç ederler dur çaktırmadan eteği açıp amımızı göstererek poz verelim. ne kadar çok fotoğraf karesine am ve pamukkale'yi aynı anda sığdırırsak o kadar kardır." diyerek çekilen fotoğraflarla maalesef ki sanat olmuyor.

gel gelelim ki, göte, memeye tıklarlar... bu nedenle amacına ulaşma konusunda sıkıntı çekmeyecek çalışmadır.

yani, bir adet ucuz seo yarışmasına katılan, bir adet ucuz web tasarımcı'nın arşivlerden bulup çıkardığı, bir adet ucuz fotoğrafçı ve çektiği bir adet ucuz am ile tüm bunlara tık ivmesi kazandıracak bir adet ucuz sözlük yazarına sahip olacak kadar düşük bir bütçeyle bile, google aramalarında üst sıralara çıkabilirsiniz.

tebrikler!
  • (bkz: met-art)