şükela:  tümü | bugün
  • 2010 yılına ait çekimlerden yapılan haberdir. fotoğrafları çeken derginin adı metart. fotoğraflardaki modelin adı da alizeya a . fotoğraf galerisinin sansürsüz hali
    budur.

not: nsfw
  • linkten sonra meydana gelen sessizlik gösteriyor ki başarılı bir çalışma olmuş. 2010 yılından kalma bu fotoğrafları bulan vatandaşımız tebrik edilmeli. ama eli sıkılmamalı. ne olur ne olmaz.
  • capse bakarak yorum yapayim dedim ama oyle bir buzlama gerceklesmis ki, arkada bir balya saman dahi olabilir
  • o değil de sansürsüz linki bulan arkadaşı mit'e almaları lazım.
  • (bkz: travertenlere soktun kardeş)

yalnız hanımefendinin neden sürekli "bakın bu vajina" ifadesi takındığı anlayamadım. sansürsüz son 3 poza dikkat edin. acaba ülkedeki cinsel bilgisizliğe mi dikkat çekilmek istenmiş?
  • ben olumlu buldum fotoğrafları.
  • olum o fotografları gördükten sonra oradaki dağa taşa sürttürecek adamlar var.
    tanım: her köşesi cennet vatanımızda çekilen fotoğraflardır.
  • mütüş olay ya.
    denizlipost "muhabiri" bir gün met-art sitesinde gezinmektedir. tamamen haber amaçlı bu çabalar sırasında müthiş skandalı yakalar, denizlipost'un yayın kurulu toplanır ve büyük tartışmalar sonrasında skandalı tüm "çıplaklığıyla" kamuya taşımaya karar verirler.
    biz bunları kitaplarımızda yazmıştık daha önce, eroshare'in kapanması tüm internetlerde büyük yıkıntılara, bir çok insanın başıboş zombilere dönüşmesine neden oldu. yoksa, 2017'de hala met-art ne allasen?
  • liboşluk mu yapsam tepki mi göstersem bilemedim bugda kaldım asdhshag. kız da ne çok güzel ne çirkin, memeleri dik ama biraz küçük her sey o kadar ortada ki yorum yapılamaz bir şey bu.