şükela:  tümü | bugün
  • 2016 yılında kurulan hukuk fakültesi. 2018-2019 eğitim – öğretim yılında ilk öğrencilerini alacak. internet sitesi
  • açın açın. 81 ile hukuk fakültesi açın. ortalık hukuk öğrencisinden geçilmez oldu. avukat rakamları aldı başını gidiyor. yeni mezun insanlar asgari ücretin biraz fazlasına talim ediyor. ama siz ülkede bozuk olan adalet sistemini onarmaya çalışmak yerine, mevcut hukuk fakültelerinin kalitesini korumak ve yükseltmek yerine ota boka hukuk fakültesi açmaya devam edin. allah belanızı versin hepinizin.
  • 1 aralık 'ta çıkan ilanla 25 tane araştırma görevlisi alacaktır. ilginç olan, aynı gün altı farklı üniversitede de hukuk fakültesi bünyesine toplam 131 tane araştırma görevlisi alımı ilanı çıkmıştır. yalnız, sınav tarihleri aynı gün olduğu için bu kadroların bir kısmı bir süre boş kalma olasılığı ile karşı karşıyadır.
  • ha gayret az kaldı işletme mezunlarından farkı kalmayacak hukukçuların. piyasada o kadar işsiz hukuk mezunu var ki, yeni bir hukuk fakültesi açmak soruna sorun katmaktan öteye götürmüyor bizleri. bunun yerine hukuk eğitimi nasıl daha iyi bir noktaya getirilebilir çabasında olmalılar.
  • acilen ağzımın içine de bir hukuk fakültesi açılmalı.
    orası da mezun vermeli bence.
    çünkü hukuk olmayan, bi ağzımın içi kaldı.

hatta direkt milli eğitim'i, ösym'yi, yök'ü falan benim neticeme devretsinler. eminim mevcut vaziyetten daha akıllı işler çıkar neticemden.