şükela:  tümü | bugün
 • bindiği dallardan bazılarını kesmiş firma... kurtlar vadisi nin resmi sitesi sadece ayda bir defa falan güncelleniyorken, neden çok daha zengin bir içeriğe sahip olan ve neredeyse her gün güncellenen fan sitelerini kapattırırlar anlamak mümkün değil...
 • (bkz: panfilm).
 • emaile electronic transmission, adrese analog transmission diyorlar her tarafina resmi web sitesi, official website yazdiklari sitelerinde.

  bir alkis da pana film'e geliyor. (ayrica ismi pana film olan bir firmanin kurumsali panafilm olmaz)
 • eşref saati'ni yayından kaldırarak pek de iyi etmemişlerdir. çünkü izleyiciler genel olarak dizimizin kaldırılmasının birincil sebebinin para olduğunu düşünmektedirler. bu kanıdan da pana film'in para için dizimizi bıraktığı gibi bir sonuç ortaya çıkıyor. velhasıl kelam şu anki tablo pana için çok iyi değil. umarım bu kötü durumu düzeltirler.
 • oldukça karizmatik bir logosu vardır. üstelik bunu kurtlar vadisi dizisinde de dekoratif amaçlı kullanmaktadır.

  pana kelimesinin ilk hecesi pa olup polat alemdar'ı temsil eder.
  ikinci hece olan na ise ekmek teknesi dizisi ile ilgili olmalı. belki nusret ve ayhan isimli başrol karakterlerinden kaynaklanıyordur, bu ikinci heceyi bulamadım açıkçası.

  ancak oldukça akıllı bir yapım şirketidir. bir konsepte sahip diziden, 3 dizi ve 2 film yapmışlardır. hepsi de para kazandırmıştır. eşref saati dizisini kurtlar vadisi ile götürmektedirler. yani kurtlar vadisi gösterime girince eşref saati dizisi de gösterilecektir, yeni bölümleriyle.
 • internet sitelerinde, kurtlar vadisi pusu'nun aksiyon sahnelerindeki araba, helikopter patlatma olaylarını matahmış gibi haber yapan ekibe sahip dizi.uleyn alarm fur kobra 11'de almanlar çatır çatır bmw'leri, mercedes'ler, volkswagen'leri, polis helikopterlerini parçalıyor da birşey olmuyor, o zaman size ne oluyor?
 • "akıllı olsunlar!" bugün bu kısmen gerçek saçmalıkları izleyen on binler bulabiliyorlarsa o da gladio sayesindedir. yediğiniz kaba pislemeyin lan.
 • show tv ile sözleşmelerinin bittiği duyurusunun meali şöyledir:
  "show tv zor bela bu sezonu bitirdi. parayı çok veren kanala geçeceğiz. kanal 7 mi olur, trt mi olur, yine show tv mi olur, atv'si var, kanal d'si var, peşini var, vadesi var, duruma göre bakıp değerlendireceğiz.

  show tv ile sözleşmelerinin bittiği duyurusunun meali şöyle değildir:
  "ekonomik kriz ve maddi sıkıntılardan dolayı tarihimizin en kötü sezonunu oynamış bulunmaktayız. değerli izleyicilerimizin olumlu ve olumsuz eleştirilerini dikkate alarak bir sonraki sezonda daha heyecanlı, daha kaliteli ve daha sanatsal bir prodüksiyon çalışması yapmak istiyoruz. bu çerçevede görüşmelerimiz devam etmektedir."
 • fatih altaylı'ya teşekkür etmiş film şirketidir.

  (bkz: sözlerini de yazayım tam olsun)

  --- spoiler ---

  basina ve kamuoyuna
  kurtlar vadisi ekibi olarak fatih altaylı’ya bir kere bile lehimizde yazı yazmadığı için teşekkür ederiz.

  pana film

  http://www.kurtlarvadisi.com/…site=news&news_id=395

  --- spoiler ---