şükela:  tümü | bugün
  • gicik bir antivirus yazilimi,ispanyol menseli.
  • kullanisli, basit pek guzel bir antivirus programi, her gun otomatikman virus listesi indirir panda web sitesine baglanip pek nadidedir, ilk goz agrimdir xpyle de sorunsuz calisir
  • http://www.pandasoftware.com/ adresinden ulaşılabilir.platinium ve titanium olmak üzere iki farklı versiyonu bulunmaktadır.
  • kullandıklarım * arasında en iyisi olduğuna karar verdiğim program. norton dandikvirüsün, kendisini alt eden böcüklere karşı düştüğü çaresizliğin ittiği arayışlar sonucu "registry"min run anahtarına konuşlanmış eser. windows xp'de açılış ve kapanış ekranına bir de küçük panda resmi ekliyor ki insanın kafasına bir anda dank ediyor, oyuncak ayı gibi sevimli görülen pandaların aslında ne kadar vahşi oldukları.. (bkz: mesaj veren ürün isimleri)
  • bdl14025.exe
    i2vo.exe
    cs4p028.exe

norton antivirus hiç duymadım ben bunları sen devam et bişi olmaz dedi. baktım bölünerek çoğalıyolar * bikaç forum sonrası panda online scan'e başvurdum, beni bi köşeye aldı, ben gazetemi okurken arada bi rapora bakıyorumda 3-4 tane infection bulmuş, söylemiyoda kerata üzmemek için. çok güvendim ben buna halleder bu bütün problemlerimi.
  • (bkz: sevgili panda)
  • ispanyol firmanın ürünüdür, yanlışlıkla bir iki ayar değiştirince "si? no?" şeklinde mesaj kutuları getirmesi olasıdır.
  • xpde bu geri zekali antivirusu uninstall etseniz de device manager non plug and play devices (once view menusunden show hidden devicesi secmeli) altinda bir bir suru pav diye baslayan virtual device birakir, bunlar makinanin acilmasini geciktiren seylerdir. bende tam 4 tane birakmisti, her birini silmek icinde ayri bir restart gerekmektedir.
  • kurumsal antivirus cozumleri arasinda en ucuz paketi olan program.
    fiyat/performans orani cok iyi ve spyware bulmakta basarili olmasina ragmen surekli cikan uyari pencereleri bazen kullaniciyi cileden cikartabiliyor. *