şükela:  tümü | bugün
134 entry daha
  • döpiyes giyip dolaşmak. hayatım diz yapmış eşofmanla geçmeye başladı iyice. kalın kışlık çorapların içine paçayı sokup dayı gibi dolanıyorum evde bir tahta takunya eksik. formal giysiler, ceketler, gömlekler, kalem etekler ten rengi çoraplar falan hepsi hurçlarda yatıyor, içlerine kalıp sabun da koydum artık herhalde torunum kendi yetişkinliğinde vintage moda olduğunda falan giyecek caanım resmi elbiselerimi. bundan böyle kitty'li pijamayı hiç çıkaramayacakmışız gibi geliyor bazen. metin olmaya çalışıyorum, gizli vatkasindan kolumu kaldıramadığım ceketi özleyeceğimi hiç ummazd... ahahha ne özleyeceğim be dünyanın sonuna kadar pijamayla oturabilirim. benim asıl korkum normale döndüğümüzde giymek zorunda olduğum döpiyes olur.
  • eve girmeyeceğimmm!
  • sırt çantasıyla egeyi turlamak
  • kapı kollarını yalamak
  • bekiri ve berkayı boksta yere sermek
  • güzel bir meyhanede rakısından mezesine donatılan masada arkadaşlarla geçirilecek akşamı dört gözle bekliyorum.
  • süreç çok uzarsa kepçe kulak ameliyatı*
  • maske takmamak.. wuhhuww çok çılgınca..
  • rahatça, avazın çıkabildiğince hapşırmak.
  • duman altı bir mekanda onlarca insanla göt göte verip, fonda yüksek müzik ve insan seslerinin oluşturduğu gürültü kirliliği eşliğinde kirli bardaklardan bira içmek ve kalkarken de adam başı 200 lira bırakmak.
    çok özledimmm.
372 entry daha