• üst edit: beni yurtiçi kargoyla ilişkilendirenler olmuş.
    nickimden meslegim az çok belli arkadaşlar,kaptanım.
    yurtiçi kargoyla ne bir gönül bağım nede çıkar iliskim var sadece içimden geleni yazmak istedim karşılığı da caylakliga düşürülmek oldu.
    imla kurallarını sizin kadar iyi bilemeyebilirim arkadaşlar söylersiniz düzeltirim.linç etmenizi gerektirmez.

benim için kesinlikle yurtiçi kargodur.

şöyle ki; herkesin haklı olarak deli gibi internet alışverişine döndüğü,bir ekmeğin dahi internetten sipariş edildiği ve diğer kargo firmalarının dağıtımda tel tel döküldüğü,gecikmelerin yaşandığı bu süreçte yurtiçi kargo yerel halkı işe dahil ederek hem dağıtımda ki gecikmelerin önünü aldı hemde şu süreçte işsiz binlerce gence ekmek kapısı oldu.

kendi bisikletiyle,motoruyla,arabasıyla kargo dağıtan gençleri gördü bu gözler.

şahsım adıma her şeyi internetten alan birisi olarak gayet memnun kaldım...
    umarım bu sözlerimi yutmak zorunda kalmam...
  • yurtiçi kargo +1
  • (bkz: kolay gelsin)
    hatta tüm zamanlarda en iyisi kendisi.
  • eger basima bir sey gelmeyecekse yurtici kargo
  • ben baba kargo , pazar market arası koşturmaca
  • firmadan ziyade subeye gore degisen kargo sirketidir. bazi subeler cok iyi calisip takdir toplarken, bazilari bol bol kufur yemektedir...
  • amazon'un "kolay gelsin" isimli hizmetidir.
  • herkes evde olduğu için “evde yok” bahanesi “olamayan” yurtiçi kargonun övüldüğü başlık *
    gelelim ankete. hepsijet diye bir firma tarafından teslim alınan bütün gönderilen ertesi gün elime ulaştı.
    olağan sürece geçildiğinde savsaklamazlar umarım.
  • reklam meklam yok her kötü şeyi buraya yazıyorsunuz. birazda iyi şeyleri yazalım. yurtiçi kargo şuan türkiyedeki kargo firmaları arasından en iyisidir. sürat, mng, ups vs.
    firmaları, benim gibi sürekli kargo gönderimi yapan arkadaşlar bilir ki normal zamanlarda bile rezil firmalardır. yurtiçi kargo diğerlerinden 2-3 kat fazla kargo taşımasına rağmen diğerleri gibi dökülmemiştir.
hesabın var mı? giriş yap