şükela:  tümü | bugün
  • kaidesini bozan istisna ve isnetus mahlaslı yazarların sıkı bir takipçisi olan yazar kardeşimiz.
  • kayıp yazar.

sorun şu ki entirilerimi favlamayınca yazamıyorum. klasik şartladı beni resmen bu arkadaşımız.

umarım en kısa sürede aramıza geri döner.
  • buralarda bir görünüp bir kaybolan gönülçelen bir sakarmeke. kaderini sevenlere allah'tan bir lütuf, hediye.
    varlığından saffet, iştiyak, sadelik ve güzellik yayılıyor. bende gördüğü ne varsa onda olduğu için görüyor, kendisi gibi görüyor beni.
    allah, bu güzelden bana yönelmiş ve benden ona yönelen saf bakışı daim ve kaim kılsın ve kötü nazarlardan esirgesin.
  • sahip olduğu nezaket ve inceliğin yanı sıra bu gün beni fena halde borçlandırmış bir yazar.. hiç tanımadığı kişiler için girdiği onca zahmetin birebir tanığı olmakla mutluyum..

bunca itiş kakış içinde kendisi gibi güzel insanların etrafımızda olduğunu bilmek gelecek için umut verici.. yolu daima açık olsun, ayağına taş değmesin..
  • mangal yelpazesi.
    gönül ittirgeci.
    onun bakışından gelen telkinler, kurtulma ümidimi çoğaltıyor. inşallah kurtulanlardan olup bizi de peşine takar bakışlarının oltasıyla.