şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yardımsever bir ekşi sözlük yazarı. o yol göstermeseydi yapamayacağım bir şeyde uzaktan da olsa çok yardımı geçti bana. tekrardan teşekkür ediyorum kendisine.
 • değme rönesans sanatkarlarına taş çıkaracak kadar sanatkar.
  klasik dönem orta avrupa müzisyenlerine piyano bıraktıracak kadar müzisyen.
  tim duncan'ı birebirde yerle yeksan edecek kadar basketbolcu..
  ahmet haşim'in psikolojisini düzeltecek kadar güneşli ve edebiyatçı.

  klasik bir maestro.. komple bir yazar.

  serhadlerin bol olsun azizim.
  saadetle.
 • pena tutan sanatçı parmaklarının hafif meshrep dokunuşlarla basket topuyla buluşturduğu noktada sakladığı yeteneğini, patlıcanlı kebapla ciğer kebap arasında seçim yapmanın o dayanılmaz zorluğunda yoğurduğu zihniyle birleştirerek, künefenin hasıyla beslediği bedeniyle birleştiren bu koca adam, pota altının korkulu rüyası, cut eden takımdaşlarının en büyük pişmanlığı, karanlık dehlizlerin goygoycu hükümdarıdır. gücün hangi tarafında olduğunu çokta sallamayan, ekmeğinin peşinde, viskisinin dibinde ve boğazının emrinde nadide bir trooper, kavgaya da goygoyo da listenin en başına yazmaktan çekinmeyeceğiniz kalender meşrep bir yazardır.
 • tam bir dünya insanıdır.
  çünkü müzik, spor, gastronomi, sosyoloji, seyahat vs. derken hep bu dünyaya çalışmış öteki dünya için hiçbir çaba göstermemiştir. ateş, bu "doyum"suz için kebap pişirici ya da başında gitar çalıp şarkı söylemelik enerjidir sadece.

  her an goygoy için dehşet verici şekilde hazır ve nazırdır. bir anda ve öyle bir hızda yardırır ki; evrende olabilecek bütün goygoyları önceden düşünüp yazdığı yerli ve milli bir kitabı varmış da oradan size pasajlar uluyormuş gibi bir hissiyata kapılırsınız.

  yükseklerden oyunu okuyan, hem sahada hem de saha dışında paslaşması keyifli takım arkadaşıdır.
 • bereket doner reklam ajansi
 • derin dehlizlerinde dehşetli bir troll yatan, ama bunu bir türlü sergilemeyen yazar. fuların gittiği nadide kalemlerden.