şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1099 entry daha
  • uzun bir aradan sonra bugün tekrar ziyaretime gelmiş olan sevimsiz düşman. sabahtan beri beynimde zeki müren'in sesiyle: "ne zaman gelirsen gel, başıma taç olursun/sen benim eski değil, eskimeyen dostumsun" çalıyor. kendini unutturup ansızın geldiği için seçtim bu şarkıyı, yoksa dost falan değil.

ilk geldiğinde xanax kullanarak püskürttüm, ikinci gelişimde lustral. silahlarım yaralıyor ama öldürmüyor bu mereti. biraz da benim şanssızlığım var bu konuda, ne zaman iyileşsem travmatik bir olay yaşıyorum.

cuma gününe randevu aldım doktordan, ben gidip rakı içeyim o güne kadar, hazır zeki müren'de beni görebiliyorken.
  • tanım: korku nöbeti olarak da tanımlanabilen panik atak, gerçekte herhangi bir tehlike olmamasına rağmen kişinin kendini tehlikeli bir durum içinde hissetmesine, buna bağlı olarak heyecanla tepki vermesine ve korku hissetmesine neden olan psikolojik bir durumdur.

birden bire ortaya çıkan ve zaman zaman tekrarlayan bu durum, kişinin kendini sıkıntılı bir durumda veya dehşet içinde bulmasına neden olur.
6 entry daha