şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil yeni bir yazar.
  • hedonizmi al, nihilizmi çıkar, alkolizm ekle, bağımlılığı yok et, keyfle karıştır, huzura bulaş, ortaya çıkana yeni bir ..izm adı ver, sonra sonundaki izm'i kaldır. işte öyle biridir kendisi bence. sanki.
  • sigara içenlere zerre kadar saygısı olmayan bir yazar. kınıyorum
  • en sevdiği müzik türü barak havasıdır.
  • erkek-kadın iliskileri uzerine kendisiyle derin muhabbetlere girecegimizi hissettiğim yazar.
  • (bkz: fiona)
  • çok hoşsohbet hatun. yeri geldi mi lafı şak diye sokmasına hastayım...
    aynı dönemde hamileydik, çok yakın tarihlerde doğurduk. annelik ve kadınlık geyiklerinin dibini tarıyoruz bazen.

tanışsak da "sözlükten kaldırılan hatunlar " listeme kaydetsem keşke ismini*
  • aynı şehirde doğduğum, aynı üniversitenin aynı bölümde okuduğum, aynı mesleği yaptığım, şu an aynı şehirde yaşadığım, fikri fikrime, derdi derdime benzeyen bir yeni anne. daha dün öğrendim tüm bunları, birden kanım kaynadı içim ısındı, dayanamadım burda buldum kendimi.
  • sorduğum basit bir soruya, beni iki sene ya da daha fazla idare edebilecek kadar cevap vererek kendisini sevdirtmiş yazardır. hamilelikle ilgili verdiği tavsiyeleri ben kendi doktorumdan duymadım daha. çevresindeki insanların şanslı olduğunu düşünüyorum, hem yardımsever hem muhabbeti güzel.
  • yıllar sonra yeniden karşılaştığım ve hayatımda sağlam bir yeri olan dost. sohbet edilmesi, birlikte gülünmesi, edebiyat, oyun, sinema sohbeti yapılması pek bir zevkli olan insan. hayal gücü ortağı, burun kardeşi. anlattığımda etrafta çoğu kimsenin uzağından bile geçemediği şeyleri anlayabilen, algı kapıları açık kişi. birlikte saçmalanabilen nadir insanlardan. insanın, en azından benim gibilerin, hayatında hep olmasını isteyeceği türden bir insan evladıdır. ayrıca bir buçuk yıllık anne, ve anneliğin en çok yakıştığı kadınlardan. herkes onun gibi olup, dünyaya az çok yakın bir çerçeveden bakıp, çocuğunu onun yetiştirdiği gibi yetiştirse dünya için gelecekte umuttan söz edilebilirdi. kısacası, varlığıyla dünyaya değer ve anlam katanlardan.