• pantene'nin yeni saç bakım seti.
  • isminin hakkını verip saçları hacimleştiren ve ahenkle dans ettiren saç bakım serisi.
  • (bkz: bulaşık deterjanı)

saçlarım ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için denemeye karar verdim ve hakikaten saçlarımı gıcır gıcır yaptı. ama inceden bi tırsmıyor değilim. zira evde olduğum tüm bir hafta içinde 4 günlük kir ve yağı tek şampuanlamada saçlarımdan temizledi. çok tırsıyorum ama bu şampuan kadar iyi temizleyen ve yağlanmayı geciktiren başka bir ürün daha kullanmadım.
  • önceden 2'si 1 arada "saç dökülmelerine karşı koruma" vadeden pantene kullanırdım, artık buna geçiş yaptım. kendisinden bekleneni verebilen bir şampuan bence. 1 aydır deniyorum memnunum. erkek olarak ince telli saçlarım var ve yağlanmaya da müsait. aqua light ile daha yıkama esnasında saçlarımdaki sertleşmeyi hissediyorum. ilk kullanımda biraz garip gelebilir "bu ne beeee?" diyebilirsiniz uyarayım.
  • dünyanın parasını verip davines kullanıyordum hiç gerek yok artık, saçlarımı olduğundan daha dalgalı yaptı. çok güzel şampuan
  • iyi bir şampuan. gür siyah kıvırcık saçların birbirine dolanmasını engelliyor. bukle bukle nefis olaylar oluyor hastasıyım ölürüm. alpecin'in yerini tutamaz o ayrı.
  • seyahate giderken şampuanımı yer kaplamasın diye almamıştım. sonra bunu denemek istedim. ince telli ve yağlanmaya meyilli saçlarıma çok iyi geldi. kokusu da harika!!
  • bunun bir saç kremi var. 275 ml'lik hem fiyat olarak çok uygun hem de yumuşacık yapıyor. 1 yemek kaşığı gibi bir miktarda kullanmak yetiyor. mesela bazi ürünler, yumuşatiyor fakat ertesi güne saçınız yaglanıyor veya sönük duruyor.
    ama bu hic oyle değil. haftalik kullanilan sac maskelerinden daha iyi performana gösteriyor. zaten 60 70 tl bi sey. bence kesinlikle denenmeli.
    bi de bi de sac kremini durularken cok su tutmamak lazim, zaten kremin etki gostermesi icin sacta belli bir miktar kalmasi lazim.
hesabın var mı? giriş yap