şükela:  tümü | bugün soru sor
  • palto manto arası kışlık bir giyecek.
  • reflü tedavisinde de kullanılan bir ilaç. ayrıca kadıköyde 43 milyon, eminönünde 26 milyon etiketle gördüğüm ilaç... (bkz: nasıl yani)
  • (bkz: pantoprazol)
  • hatrı sayılır fiyatlara satılıyor, sürekli kullananlar için bu biraz kötü. ama özellikle stresli dönemlerde çantamdan çıkaramadığıma göre işe de yarıyor. nerde o deli gibi yanma hissi, nerde sürekli hıçkıracakmış gibi nefesini tutup durmalar, bulantılar, ben onu yiyemem ki bunu içemem ki demeler.. silip süpürüyor hepsini.
  • bitmek bilmez reflüm sebebiyle mahkum olduğum ilaç. kendisiyle düzeyli bi beraberliğim olsa da, son birkaç haftadır içinde bulunduğu imaj değişikliğiyle -kapaklı silindir kutudan, tepesine bastırılarak paketten çıkartılan normal ilaç şekline dönmesiyle- can sıkmıştır. çok kullanışsız lan, diğerinin bi şekli vardı.
  • (bkz: pantpas)
  • ks. pantomim
  • bugün kullanmaya başladığım ilaç. bir ay boyunca kullanacağım. genelde günde bir kere olmak üzere sabah aç karnına veriyorlarmış. prospektüste de kullanım önerileri kısmında öyle yazıyor ama doktor tavsiyesiyle sabah-akşam kullananlar da varmış. ben de onlardan biri oldum.