şükela:  tümü | bugün
  • internette tesadüfen karşıma çıkmış hurafe. şimdi hurafe deyince bilmiyorum götüme girer mi? girecekse göte göt demeyim de başka bir kibar tabir bulayım.

meğer çıplak sayılmamam için şalvar dışında pantolon tipli şey giymemeliymişim. amaaa eğer ki ben testtür denen o uzuuunnn ama kalçalarımı belirginleştiren pardesülerden giyersem bir sorun kalmıyor. sanırım. ya da benim bu bakış açım da tıpkı pantolon giyen kadına çıplak denmesi gibi çarpık bir bakış açısı mı oldu nedir?? vay arkadaş yaa...

http://www.ilahiyatforum.com/…dex.php/t-618668.html
  • dünyanın birbirinden çok faklı bölge ve dinlerinde mevcut bir durum olmasından mütevellit bende arkasında etek üreticilerinin bir komplosu olduğu fikrini doğuran önermedir.
  • etek giyen kadının erkeken çıplak sayılması ile birleştiğinde çok güzel kafa yapan zırva. kadının ne giyeceğine ne söyleyeceğine din adına diyerek erkekler karar versin, sonra verdikleri kararlardan gelen ziyan yine kadının suçu olsun. zaten evet evet, belki evet, hayır da kesinlikle evet. manyak mısınız arkadaşım siz?
  • linkin devamı okunduğunda ilk mesajı yazan adamın kendini bilmezliği olduğu aşikar olan önermedir. diğerleri karşı çıkmışlar saçmalama demişler daha neyin tartışıldığını anlayamadım. kaldı ki türbanlı arkadaşlarımın hepsi giyiyor pantolon, giyilmesi sorun olsa onlar giymezdi zaten. zorlama yorumlara ne gerek var anlamadım, böyle saçma sapan eleştiriler yapmaya gerek yok bu olmadan da eleştirecek binlerce şey var zaten. konuyu saptırmanın ne anlamı var.
  • yeni olandan korkma ve ezberlenen dışına cihat ilan etme anlayışının bir ürünü. insan ya da toplum, varlığını bir kitapla açıklarsa onun dışına çıkıldığında tedirgin olur. yoksa pantolon niye öcü olsun ki? rakip kabilenin kadın köleleri mi giyiyormuş?