şükela:  tümü | bugün
  • hani şu hemşire arkadaşımıza tekme atan dilime çok şey gelen ama buraya yazamadığım müsvedde var ya.. keşke babası o gün annesiyle o ilişkiyi yaşamasaydı! idam geri gelsin diyenlar fav!

işte tam olarak şu ifadeyi vermiş;
    ''pantolon giyse daha az tahrik olurduk

edit : 50 dakika önce yeni ifadesi gelmiştir '' tekmeci saldırganın ifadesi ortaya çıktı: 'manevi yönüm ağır bastı. eşofman giymiş olsa daha az tahrik olurduk' ''

bu haberi paylaştığım sırada az önce haber sitelerine düşen yeni bir skandalla karşı karşıyayız. bursa'da metro içinde gerçekleşip az önce haber sitelerine düşmüştür.
    '' şortlu kadının başına geleni biliyorsun...olaya şahit olan d.k., yolculara küfürler savuran şahsa tepki gösterince bu kez de kendisi hedef olurken "kes lan sesini o...u" şeklinde sözlü saldırıya uğradı. ''
    ''

(bkz: olurduk) yani burada demek istiyor ki ben ve benim kafada olanlar örnek : özgecan aslanın katili şimdi burada söylediği '' olurduk '' derken biz demek istiyor.

neyse ki bu konu ;

- yok ya bu ülkeden bir şey olmaz
    - abi gidicem bu ülkeden ya
    - vay be adamı serbest bıraktılar gibi sonuçlarla sonuçlanmadı.

sosyal medyanın gücü adaletin üzerine çıktı ve baskı oluşturdu.

her gün sesini duyuramayan ve onlarca yaşanan olay karşısında kendini çağresiz , yalnız ve kimsesiz hisseden kadınlarımıza ses olmaya devam edeceğiz.

yüksek sesle ;
    '' kadına şiddete hayır''
  • adam haklı (!). sonuçta tahrik olmuş. doğru ya bak biz bunu hiç düşünememiştik. artık nasıl bu değerli insanın hakkını teslim edeceğiz bilemiyorum. hiç yakışmadı bize.

tanım: menzil cemaatine üye bir kişi beyanı.
  • çomara seçme ve seçilme hakkı verilmese, çok daha iyi bir ülke olurduk.
  • malumun ilanı. adam açık açık itiraf etmiş her türlü tahrik oluyor. pantalon giyince az, şort giyince çok. sonra iş tabi damacanaya kadar gidiyor.

şaka gibi yemin ediyorum.
  • acilen kısırlaştırılması gereken insanın lafı. eğer ürerse bu kafa yapısının yetiştirdiği çocuklar da farklı olmayacak çünkü. babasının da kısırlaştırılması gerekiyordu mesela. bu böyle gider.
  • yalnız lafın altmetni iyiymiş. daha az tahrik olurduk! lan sizin tahriğinizi sıfıra indirmek için yol yok mu? illa pozitif alanda sıfıra mı yakınsayacaksınız amk. şap manyağı edeceksin bu amına koduğumun lalelerini.
  • ifadenin tamamını okuduğunuzda bunun o çomarın ağzından değil, o çomardan da aşağılık zihniyetteki avukatının ağzından çıktığını farkedeceksiniz. ifadeyi ince ince nakış gibi işlemiş puşt.
  • bunu savunan avukat var yani!

hukuk fakültesini bitirmiş ve savunmayı kabul etmiş! dilerim baro tarafından formalite icabı, laf olsun diye verilmiş avukattır demek isterdim.

fakat bu durumda avukat bu zihniyetsiz ve gereksiz adamı bu kadar iyi savunduğuna göre avukatta bu zihniyette!

kınıyorum!
  • zaten 7/24 tahrik modunda yaşayan sapığın manşet olan cümlesi. tanımlayacak kelime bulamıyorum bu canlı için. ilk başta kızdım, bunu manşet olarak verdiler, milletin aklına düşecek, bundan sonra önüne gelen bunu söyleyecek diye, sonra dedim ki yazılması da lazım ki bu canlının ne kadar aşağılık olduğu görülsün. ama sonuç var mı, yok. hayatına devam edecek mi ceza almadan, bence edecek. bu sapığı, buna destek olan avukatları, her kim varsa çevresinde aynı şekilde tekmeleyeceksin, bakalım nasıl oluyormuş. yeminle her sabah haber okuyup, terminator moduna girip birilerini yok etme isteğinden bıktım bunaldım ya.
  • hızımı alamıyorum!

bunu savunan avukat , bunun halen peşinde olan arkadaşlarının kızları bir gün bu duruma düşerse ne olacak ?

ne ekersen onu biçersin!
    etme bulma dünyası!