• sanırım tek eksiğimiz pantolon kemeriydi.

pantolon kelimesinin çok garip bir kelime olması kadar büyük bir sorun değildir. bakin tekrar edin bir iki defa.
    pantolon
    pantolon
    pantolon
  • kesinlikle soldan girip sağdan çıkılır. genel de cüzdan sağ cepte bulunur, silah, bıçak, anahtarlık vb. belimize takılan aletler, insanların büyük çoğunun sağlak olmasından dolayı sağa takılır. kemerin çıktısı da sağ da olup takılmaması için kemer girişi soldan yapılır sağdan çıkılır.

yani artık böyle aletleri pek takan olmasa da geçmişten gelen bir gelenek olduğu için böyle devam etmektedir.
  • şimdiye kadar hiç düşünmediğim eylem. artık her takışta aklıma gelir.
  • önemli bir sorunsal. bildiğim kadarıyla erkeklerde demirli kısım solda olup deliklerin olduğu kısım sağdan sola geçiriliyor. kadınlarda ise tam tersi. ceket düğmeleri ilikleme olayı gibi yani, onda da erkekte ceketin sol tarafı üstte oluyor mesela.
  • ben hep soldan takarım. yani tokası solda olmalı. öyle alıştım. diğer yön ters geliyor.

evet düşünsenize tek derdimiz bu olsa. sol frame hep böyle başlıklarla dolsa. bir norveç olmuş oluruz o zaman. hayat daha güzelleşmiş olur.
  • ben de toka sağdadır. kadın değilim ama solağım.
  • sizde sanırım yol gösteren kabartma armani kartalı yok gençler dediğim.
  • solak olduğum için tokası hep sağ tarafta oluyor. diğer türlü bir garip hissediyorum.
  • kadınlar için sağdan. erkekler için soldan. eğer tam tersiyse yıllardır ters takıyorum sıkıntı büyük.
hesabın var mı? giriş yap