şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gayet saldırgan taraftarlar. kameramanı döverler, kameraman polis otosuna sığınmak için girer, polis aracının kapısını açarlar polise tacizde bulunurlar, polis hiç oralı olmaz. gözünü sevdiğimin misafirperverliği ya. ordaki taraftarlar fenerbahçe taraftarı olsa nasıl olurdu merak ediyorum.
  • (bkz: gate 4)
  • sözde değil, özde holigandırlar. türkiye semalarında 90'ların ortasında terkedilen avrupa tarzı holiganizmi, delikanlı gibi devam ettirmektedirler. "asarız, keseriz" edebiyatı yapmazlar, icraa ederler.

ha, ben holiganizmi savunuyor muyum? hayır. ama bizim kofti taraftar gruplarının artistik puanları bunlarınki yanında düşük kalıyor.
  • böyle ateşli bir taraftar topluluğu yoktur herhalde türkiye'de. belki biraz göztepe-karşıyaka. hayır bi de bizimkiler gibi çoluk çombalak da değiller, bildiğin eşşek gibi adamlar. siyahları da çekmişler bodyguard gibi dolanıyorlar ortalıkta. tehlikeli.
  • maç sırasında pkk bayrağı açarlar. öyle büyük provokatörlerdir bunlar, bir de burada onları kardeş takım ilan eden ezik bir güruh vardır.*
  • dostum taraftar demişsin ama bunlar orospu çocuğu...
  • türkiye ve türk düşmanlarının onmaz bağnazlıklarının esiri olmuş bir grubu içlerinde barındırdıkları kesindir...

saygı duyulmak istiyorlar ise kendilerini bu hıyarağalarının sözcülüğünden kurtaracaklardır...

onları bu kadar ezik, bu kadar nefretten ve hınçtan beslenen adamlar şeklinde uluslararası dünyaya sunan ruh hastalarını sahiplendikçe de hak ettikleri şekilde muamele görmeleri kaçınılmazdır...

yoksa selanik'teki modalı yunan ustayla türkçe vatan sohbeti yaparak kaymaklı pudra şekerli börek yemek, hem de tatlı bir paok fener didişmesi yapmak damak çatlatan bir yaşamsal lezzettir...
  • türkçe küfredebiliyorlarmış.

http://www.facebook.com/…ideo.php?v=134351603276933

(bkz: hasiktir diyorum)

açılın ek bilgi geldi edit'i: hasiktir yunanistan'da da kullanılırmış. hadi ordan, defol git anlamlarındaymış.

dongidongi'ye teşekkürler.
  • arkadaş ben bu statta ingiliz, alman, fransız, italyan, ispanyol, macar, sırp ve bilumum ülke taraftarı gördüm, beşiktaş, galatasaray, bursa, trabzon taraftarı gördüm, hatta panathinaikos taraftarı gördüm, bunlar kadar organize, bunlar kadar iyi bağıran, bunlar kadar istediğini yapan grup görmedim. iyi bağırıyorlar, iyi organize oluyorlar, gol atınca yıktılar ortalığı, maçı iyi gerip provokasyonun kralını yapıyorlar. deplasman tribününün tanımı bunlar. haklarını vermek lazım.

ha orospu çocuğu oldukları gerçeğini değiştirir mi bu, sanmıyorum. oturup maçı izleyen taraftarlara bir aletle 5 kere meşale atmak, ki bunlardan bir tanesi yanılmıyorsam yüze isabet etti, bu orospu çocuklarının yapacağı iştir. pkk bayrağı açmak da, ayasofya'nın minarelerini yıkmak da, 20 otobüs adam 5 kişiyi kovalamak da ancak orospu çocuklarının işidir. onları destekleyen türkler mi? onlar yarın kurada paok çıkmasın diye dua etsinler, yoksa ya aman abi kardeşiz biz diyip çok ağır yunan götü yalayacaklar ya da kendi taraftarlıklarını sorgulayacaklar. bu adamların orospu çocukluğu bildiğiniz orospu çocukluğu değil, ayrı bir şey. sizin vicdanınızın dur dediği yerde bunların orospu çocukluğu başlıyor.