şükela:  tümü | bugün
  • geleceğin efsanesi gözüyle bakılan duke üniversitesi'nin çaylak basketçisi.
  • 12 kasim 2002 dogumlu, italyan asilli amerikali basketbolcu.

2022 nba draftimuhtemel 1 numarasi.
  • aynı zamanda nba tarihindeki ilk paolo isimli oyuncu olacak kişi.
  • 2022 nba draftının ilk üçünde seçileceği (büyük ihtimal bir) gözüyle bakılan duke'ün gözde yıldızı. duke- n. carolina maçında izledim, iyi bir gününde değildi ama belli ki geliyor, gelmekte olan.. bakalım yıldızlıktan çaylaklığa geçişi nasıl olacak.
  • fiziki yapısı ve tarzı ile vatandaşı olduğu danilo gallinari potansiyeli taşıyan, doğru takım tarafından draft edildiği takdirde süperstar olabilecek potansiyele sahip uzun forvet pozisyonunda oynayan duke'lu basketbolcu.
  • 12 kasım 2002 doğumlu next gen carmelo. 2022 nba draft'ında ilk 3 ten seçilmesi bekleniyor.

(bkz: jabari smith)
    (bkz: chet holmgren)
  • washington doğumlu basketbolcu, baba tarafından italyan asıllı amerikalı basketbolcu, iki yıl önce vatandaşlık almış, duke'tan takım arkadaşı savarino'nun alkollü/madde etkisi altında araç kullanmasına yardım ve yataklık ettiği için hakkında dava açıldı.
  • bu sabaha karşı texas tech karşısındaki march madness 2022 sweet 16 karşılaşmasında takımı ne zaman sayıya ihtiyaç duyduysa attı ve maçı da 78-73 kazandılar. yüksek bir yüzdeyle 22 sayı bulduğu karşılaşmada sayılarına ilave olarak 4 reb ve 4 de asist yaptı, 3 de top çaldı.

2.08 boyundaki oyuncu (6' 10") gerçekten de nba için umut veriyor.
  • her maç ortalama 7 pound* su kaybeden genç oyuncu. her molada bacaklarına kramp girmesini engellemek amacıyla masaj yapılıyor ve susuzluk çekmesini engelleyecek özel karışımlar içiyormuş.

bu gen-z'nin de çektiği nedir kardeşim ya? ne kadar potansiyelli genco varsa hepsi müzmin sakatlık problemli. yediklerinden mi içtiklerinfen mi anlamadım gitti.

https://www.instagram.com/…q1/?utm_medium=copy_link
  • buyuk ihtimalle 2022 draftinda 3. siradan houston rockets'a gidecek alperen sengun'un takim arkadasi olacaktir.
hesabın var mı? giriş yap