şükela:  tümü | bugün
  • 19 yaşında iskoçyalı, şarkıcı, söz yazarı bir kardeşimizdir. babası italyan, anası iskoçmuş. last request adında hoş bir parçası mevcuttur.
  • these streets isimli bir sarkisi da mevcut. bu yasta bu yetenek. guzel ses, guzel sarki... tebrikler.
  • kendisini aslında söylediği gibi 23 değil de, 18 yaşında olduğunu öğrenince terkeden kız arkadaşına yazdığı 'jenny don't be hasty' adında bir parçası vardır. rolling stones'a konser açmıştır.
  • kendisini zamanın akışkanlığı içine bırakıp kendi hayatımda bir kaç kare geri alma isteği uyandıran kişi.

(bkz: çok geç)
  • paolo nutini 20 yaşında iskoçyalı bir şarkı yazarı ve şarkıcı. nutini 2003 yılında gittigi david sneddon konserinde, bir yarışma kazanarak sneddon’dan önce sahneye çıkarak birkaç parçasını seslendirme şansını yakalamış. konseri izlemeye gelen bir menajer müziğini beğenince profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başlamış ve 2005 yılında atlantic records’la bir anlaşma imzalamış. nutini 2006 da çıkardığı these streetsden dördüncü olarak new shoes’ı çıkardı
  • bir sabah evden çıkmadan önce dinlediğim ve bütün gün aklımdan çıkmayan "new shoes" parçasıyla kendisini keşfetmiş bulunuyorum. ailecek hastasıyız. özellikle amy winehouse parçası "rehab" yorumu dinlenesidir. kısmetse kendisini seneye caz festivalinde dinlemek isterim.
  • efenim kendisinin menajeri bir gun bir ortamda rolling stones un menajeri ile bulunuyormus.nutini nin menajeri cuzdanini evde unuttugundan son care stones un menejerinden para otlanmis..bu muhabbet esnasinda da stones un menejerine bir nutini cd si vermeyi ihmal etmemis..o yuzdendir ki bu genc iskoc arada sirada rolling stones a support group cikmistir..

(bkz: kimin umrunda)
  • (bkz: rainbows)
  • bugün sevdiğim bi hocam sayesinde tesadüfen keşfettiğim,billur sesli kişilik.benim yaza olan özlemimden midir nedir anlamadım ama istanbulun bu soğuğunda bana bi mayıs sabahını yaşattığı için kendisine teşekkür edip ayrıca burdan da seslenmek istiyorum.daha ne jenny'ler var evlat.bu kadar yıpratma kendini.
    (bkz: jenny dont be hasty)