şükela:  tümü | bugün soru sor
  • one more mile*'ın kurucusu italyan neşeli kişi. türkiye'de yaşamaktadır fakat dünyanın bir çok yerinde motorsikletlerde güvenli sürüşler üzerine eğitim vermektedir. verdiği eğitimler genellikle stand up tadında geçmekte ve ömründe hiç araba kullanmamasıyla bol bol övünür. motorsikletin tehlikeli olduğunu savunanların hemen kolundan tutar ve bir motorsikletin yanına götürür sonra da motorsiklete dokunmasını söler. motorsikletin tehlikeli olduğunu savunan kişi motora dokunduktan sonra "gördün mü bak, ne seni ısırdı, ne üstünde zıpladı, ne de seni dövdü. motorsiklet tehlikeli değildir, tehlikeli olan onu kullanandır" diyerek motorsikletleri çok iyi bir şekilde anlatır. ayrıca ne kadar eğitim alırsanız alın, ne kadar pratik yaparsanız yapın hiç kimsenin hiç bir zaman çok iyi bir sürücü olamıycağını savunur. sonuç olarak, motorsikletlere öyle ya da böyle ilgisi olan herkesin onunla tanışması ve ondan hem teorik hem de pratik eğitim alması eğlenceli ve eğlenceli olduğundan çok faydalıdır.
  • motosiklet düşünürü. kendisini dinlemek hayli keyifli. ancak anlattıklarının hakkını vererek takdir edebilmek için biraz eğitimli ve tecrübeli bir sürücü olmak gerekiyor.

    ankara'da bir omm etkinliğinde diğer konuşmacılar ile birlikte konuştu. araba sürücüsü ile motosiklet sürücüsü arasındaki farkı, pratik ile bilinçli pratik arasındaki farkı, tecrübe ile gelişim için tecrübe arasındaki farkı çok etkileyici bir biçimde anlattı. kendisiyle arkadaş olmak güzel olurdu. denk gelirse konuşmasını kaçırmayın. onu dinlemek bence bir motosiklet eğitimi filan değil, onu dinlemek motosiklet -yanlış dedim. motosiklet değil, motosiklet sürüşü- üzerine birlikte düşünme eylemi.
  • 130. omm bülten'ini yayınlamak yerine bir veda mesajı yayınlamış.