• üst edit: utanmadan orada burada beni hedef göstermeye çalışıyor. değişik bir çocuk, kırılgan birine benziyor. battım galiba biraz kendisine.

bakın size bu yazarın 3 farklı entrysini giriyorum şimdi.

(bkz: #108072609)
    (bkz: #100802709)
    (bkz: #113484860)

adam "kemalist" olduğunu iddia ediyor ama hdp'nin baş savunucusu, demirtaş hayranı. utanmadan orada burada millete operasyon hesabı diyor.

hdp trollü operasyon hesabıdır. kendisini övenlerin bir kısmı türkiye düşmanıdır.

kendini chpli göstermeye çalışıp tüm gün ulusalcılara saldıran bir adet küçük sempatizan. hdp övgüleri dize dize bir hal olmuş, utanmasa selo pkklı değil diyecek, sırrı önder türk milliyetçisi diyecek.

neymiş efendim seloyu içeride tutuyorlamış çünkü selo pkklı değilmiş onun fikirleri ülkeyi kurtaracakmış. tabii ki bir kılıçdaroğlu fanı. sekmez ki bu hiç.

yemezler troll. geceleri kürdistan rüyası görüyorsun biliyorum. bölemezsin bu ülkeyi gücün yetmez. bir su iç öyle uyu.
  • oo kemalist görünümlü hdpli operasyon hesabı, alırım bi dal.

bunun nickaltına methiyeler dizenlerin nickaltına girdiğinizde anlıyorsunuz olayı. zamanında vatansever bir sözlük yazarının fena tokatladığı serj falan var.*
  • chp'nin içine sızmış hdptroll
  • chp'li taklidi yapan hdp'li.

öyle bir reddediyor ki, sanırım akçeli işler de var arkasında. çık de ki hdp'liyim, onu da diyemiyor. elbette birinin hdp'li olması ayıp bir şey değil. ancak %10'luk oyuyla biz ne dersek o olur modunda muhalefete yön vermeye çalışmaları iğrenç ve milyonlarca insanın geleceğini tehlikeye atıyor. bekarım, çoluğum çocuğum yok, yazılımcıyım ve global bir firmada çalışıyorum. istediğim an yurtdışına kaçabilecek birisiyim. allah belamı versin ki gençlere üzüldüğümden bu kadar atar gider yapıyorum realpolitiğe aykırı zırvalara.

milyonlarca gencin hayatını sikmenize müsade etmeyeceğiz. gidin selo'yu aday yapın ona oy atın. çıkarın maskenizi. sizin ne olduğunuz 5 dk'da belli oluyor. sizin nüfuz ettiğiniz muhalefet sizsiz daha güçlü.

kürtlerin oyu olmadan hiçbir şey kazanamazsınız zırvasına ancak beceriksiz ve korkak politikacılar inanır. oligark dede gibi.

facebook'larımızı birbirimize verelim falan diyor.

dayı sene 2023, ne facebook'u?
  • hdp/kılıçdar trolü
  • hepimize aktroll yaftası yapıştıran gerçek aktroll.
  • orjinal paralı trollerden. işte bu tip hesaplarla seçim öncesi herkesi aktrollükle, muhalefete muhalefet edilmezcilikle, sike sike oy vereceksinizcilikle, insanları tiksindirip, yıldırıp ölmüş eşşek akp'ye can simidi oldular. uyanın ey muhalif ve zeki olduğunu zanneden koyun sürüleri!!!! aha bu troller sizi davar gibi güderek 5 sene daha çaldılar hayatınızdan. siz de hakettiniz tabi.
  • ne oldu bu arkadaş? en son yüzlerce kişilik liste yapmıştı milleti troll ilan ediyordu.
  • dün geceden beri kendisinden haber alınamayan kk trollerinin başı. unutulmayacaksınız.
  • dersim çetesinden chp içine sızmış pkklı.

ayrıca (bkz: paranoid şizofreni)
hesabın var mı? giriş yap