• candy crush'tan daha zevkli olmasına rağmen hala nasıl oluyor da ünlenemiyor anlamadığım oyun.
  • bir aydır 33. seviye 481. bölümün açılmasını beklediğim oyun, king games candy crush'ı az bırak da bize papa fiestamızı geri ver.
  • candy'den çok daha eğlenceli olduğunu düşündüğüm oyun.
  • oynarken küfür dağarcığımın yetersiz kaldığı, allahın belası oyun. kaç kez bıraktığımı hatırlamıyorum bile ama ne zaman tatilde annemle babamın yanına gitsem, onların gazıyla yine başlıyorum. ikisi de facebook oyunlarının müptelası zaten, zaman geçirdikçe ister istemez bulaşıyorsun sen de bir yerinden. sonra yakana yapıştı mı bırakmıyor o sümsük elmalar, yavşak armutlar, piç kaktüsler... bir yazı daha böyle yedik gözümüz aydın.

ben de bir tek bizim çekirdek aile oynuyor sanıyordum, hayret 3-5 kişi daha varmış. pearlicious level'inden selam ederim.
  • lan bir seviye 517 yapmışlar geçebilmek için yardım paketini kullanmanız şart ya da hile indireceksiniz, çünkü hakikaten geçilmiyor bölüm...
  • king games'in en yavaş güncellenen oyunu. üç ay geçmeden yeni seviye koymuyorlar.
  • (bkz: peggle)
  • şu anda toplam 855 leveli bulunan sevimli toplara sahip bir oyun. papa zorlukları adında 5 oyundan oluşan mini oyun yapmışlar can sıkıntısı
    geçirmek için oynanabilir bir oyun.
  • 24. bölüm itibari ile, ilk defa gözü olmayan bir şeye rastladığım mobil oyun. haritanın, 24. bölüme denk gelen kısmında, sağdaki gölümsü şeyin içindeki kayamsı şeyin (bkz: tanımlayamayan cisim) ve az yukarısındaki buda heykelinin gözleri yok. (yani, en azından hareketli değiller.)

ağacından çiçeğine, çalısından çırpısına, sebzesinden meyvesine, dağından tepesine, her şey sizi izliyor... korku oyunu mübarek!

edit : 24 demiştim ama, 25. bölümmüş. sorry
  • sırf müzikleri ve sesleri için oynadığım oyun.
hesabın var mı? giriş yap