şükela:  tümü | bugün
  • arkadasin once acile gidip kan testi istedigini yazmisim, yanlismis. dikkat etmemisim. acile gitmemis, randevu alip bir hekime gidip eline bir kagit vermis "biz su su testleri istiyoruz" demis. adam da bakmis ve durumdan rahatsiz olup testleri yapmak istememis. bu hiyar da doktorlar dayagi hak ediyor diye bir sonuca varmis. olay buymus.

baskasinin istegiyle ezberden kan testi yapmak istemedigi icin dovmeliyiz diyor bu doktoru. hayir ben yanlis anladim adamin yazdigini da pek bir sey fark etmiyor sonunda. şiddet yanlisi ilkel bir çomar oldugu gercegini degistirmiyor. aramizda bunlardan pek cok var. ulke mayin tarlasina dondu, bunlarla karsilasmadan yurumeye calisiyoruz.

en iyisi boyle hiyarlardan uzak durmak.
  • adam geldi kendi nickaltıma yazdırdı :)
    üstteki entryde bahsi geçen girdi (bkz: #78763382) budur.

kendisine mesajla ilettim ama kısacası bütün olayı başka yerinden anlamış zaar.
    olay kafama göre acile gidip kan aldırmam değil aksine randevulu bir şekilde "doktora" gitmem. (ikametgah mevzusu aile hekimi geçerli, bahsi geçen olanda kendimi araya sokma, işimi güzellikle yaptırma veya kanınsuzluk yoktur, gittiğim yer hastane, aile hekimi değil)

bi yeri de meşgul ettiğim yok ayrıca, kendi doktorum kan sonuçlarını görmek için rapor yazdı, yani yapılması gereken testlerdi.

edit: ayrıca gözümü çarptı; "acil işi olmadığı halde acile gidip meşgul edebaghahshahsı"
    ulan adam kör çıktı, asıl entryde acil lafı geçmemektedir. adam hem kör hem şizofren hem de salak çıktı ya lan.

ayrıca parasını hertürlü vergiyle, kesintiyle ödediğim ve devletin bana sağladığı sgk'mı da y*rak kesersin afedersin
  • (bkz: #78808128) çok haklı bir yazar. hatta facebook ne amk? içinde facebook geçen tüm kelimeler bırak sözlükte yasaklanmayı, mümkünse kötü bir anı gibi bütün toplum hipnotize edilerek hafızalardan silinmelidir.

sikik başlığından bile rahatsız olmuş paşam. kırmayalım paşayı