şükela:  tümü | bugün
  • yeni dijital cüzdan uygulaması.
    ilk bakışta gayet başarılı buldum. denemek için 10lira attım garantiden anında geçti paparaya. çekmek için de garantiyi ekledim işlem başarılı uyarısı daha gelmeden garantiye para gedi. canlı destekten nasıl bu kadar hızlı yapıyorsunuz diye sordum, 'bazı bankalarda anında bazılarında en geç 10 dkda işlemler onaylanıyor' dediler.
    kullandığım kadarıyla sorunsuz çalışıyor. bazı yerlerde anlamakta zorlandım zamanla alışırım sanırım. yurdışı da açarlarsa en azından türk kullanıcılar için paypal/western union alternatifi olabilir
    incelemek isteyenlere amme hizmeti > link
  • paypal'ın boşluğunu dolduran yerli kahraman. en güzel tarafı kendi bankan bile eftde işlem başına 1,75tl'den aşağı para kesmezken adamlar “1 tl”. şaka gibi. ücretsiz eft yapan bankalar kredilerden para kazandıklarına göre ve bu adamlar kredi veremediğine göre ya batacaklar, ya da bu zamana kadar bankalar bize fena kitlemiş. yerli fintech girişimlerini desteklemek adına açtım bir hesap dursun. bankaların teker teker yabancılara satıldığı bu dönemde yerli kalmayı başarırlar umarım.
  • paranın yeni efendisi.
    link.tl ve youtube networklerinin burayla ödeme dağıtmaya başlayacağı söyleniyordu isimlerini duyurmaya çalışıyorlar sandım doğruymuş ki link.tl duyurdu ödemeleri sadece paparayla dağıtacağını açtık bir cüzdan.

7/24 para transferi söylemi gerçekten iddialı. bir bankadan para yatırıp diğer papara hesabına gönderiyosun o da istediği bankasına çekebiliyor. yurtdışı transfer de olacaksa 1 dolara yaparlar diye ümit ediyorum. bayramda 9gün eft yapamayacaksın ama biz varız diye bir reklam yapmışlar. denemedim, deneyenler yapmışlar. daha çok yeni kullanan sayısı artınca yavaşlamaz inşallah.

gamesultana bynogame e ödeme yapılabiliyormuş yakında n11 gibi gittigidiyor gibi yerleri de görmek isteriz. kartı olmayanlar için güzel bir alternatif olabilir. olanlar da kart ekleyebiliyormuş ama artısı ne bilmiyorum. indirim yapmaları lazım.
    güvenilir mi diye sorduğumda bddk denetiminde olduklarını söylediler. cem uzan da öyleydi diyesim geldi. günahlarını almayalım tabi. bu kadar hızlı girdilerse takip etmek lazım. indirmek isteyenler için

android -> http://bit.ly/androidpapara

ıos -> http://bit.ly/iospapara