aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni dijital cüzdan uygulaması.
  ilk bakışta gayet başarılı buldum. denemek için 10lira attım garantiden anında geçti paparaya. çekmek için de garantiyi ekledim işlem başarılı uyarısı daha gelmeden garantiye para gedi. canlı destekten nasıl bu kadar hızlı yapıyorsunuz diye sordum, 'bazı bankalarda anında bazılarında en geç 10 dkda işlemler onaylanıyor' dediler.
  kullandığım kadarıyla sorunsuz çalışıyor. bazı yerlerde anlamakta zorlandım zamanla alışırım sanırım. yurdışı da açarlarsa en azından türk kullanıcılar için paypal/western union alternatifi olabilir
  incelemek isteyenlere amme hizmeti > link
 • paypal'ın boşluğunu dolduran yerli kahraman. en güzel tarafı kendi bankan bile eftde işlem başına 1,75tl'den aşağı para kesmezken adamlar “1 tl”. şaka gibi. ücretsiz eft yapan bankalar kredilerden para kazandıklarına göre ve bu adamlar kredi veremediğine göre ya batacaklar, ya da bu zamana kadar bankalar bize fena kitlemiş. yerli fintech girişimlerini desteklemek adına açtım bir hesap dursun. bankaların teker teker yabancılara satıldığı bu dönemde yerli kalmayı başarırlar umarım.
 • paranın yeni efendisi.
  link.tl ve youtube networklerinin burayla ödeme dağıtmaya başlayacağı söyleniyordu isimlerini duyurmaya çalışıyorlar sandım doğruymuş ki link.tl duyurdu ödemeleri sadece paparayla dağıtacağını açtık bir cüzdan.

  7/24 para transferi söylemi gerçekten iddialı. bir bankadan para yatırıp diğer papara hesabına gönderiyosun o da istediği bankasına çekebiliyor. yurtdışı transfer de olacaksa 1 dolara yaparlar diye ümit ediyorum. bayramda 9gün eft yapamayacaksın ama biz varız diye bir reklam yapmışlar. denemedim, deneyenler yapmışlar. daha çok yeni kullanan sayısı artınca yavaşlamaz inşallah.

  gamesultana bynogame e ödeme yapılabiliyormuş yakında n11 gibi gittigidiyor gibi yerleri de görmek isteriz. kartı olmayanlar için güzel bir alternatif olabilir. olanlar da kart ekleyebiliyormuş ama artısı ne bilmiyorum. indirim yapmaları lazım.
  güvenilir mi diye sorduğumda bddk denetiminde olduklarını söylediler. cem uzan da öyleydi diyesim geldi. günahlarını almayalım tabi. bu kadar hızlı girdilerse takip etmek lazım. indirmek isteyenler için

  android -> http://bit.ly/androidpapara

  ıos -> http://bit.ly/iospapara
 • yeni hizmete giren bir paypal alternatifi.

  http://www.papara.com/
 • kullananı olup olmadığını merak ettiğim servis.
 • hız konusunda mükemmel olan servis.

  tek temennim kendilerini bozmadan devam etmeleri.
 • 1 tl ile istediğimiz saatte, istediğimiz günde eft yapabileceğimizi vaad ediyor. fikir güzel. yerli girişimleri destekliyorum, umarım başarılı olurlar.
 • bddk izinli bir elektronik para kuruluşu. günün herhangi bir saatinde eft yapmaya olanak göstermesi bakımından çok ideal bir sistem. mobil uygulaması ise tasarımsal açıdan oldukça güçlü. şimdilik sorunsuz kullanıyorum.
 • sanırım yerli ve milli paypal
  bir sene sonra değil de paypal türkiye'den çekildikten bikaç ay sonra gelseydi de millet mağdur olmasaydı.
 • kredi kartı eklerken "kartınızın size ait olduğunu doğrulamak için kartınızdan 1 tl tahsil edilip anında iade edilecektir.." ifadesini kullanan, şu saatte gerçekten de 1 tl çeken fakat iade etmeyen kurum. zaten ifadedeki 3 noktadan birini çalmalarından anlamalıydım.