aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
 • hiç bir siki beğenmeme timi tarafından boklanan dijital cüzdan.

  hanım lens solüsyonu aldığı için her ay 25 burdan iade alıyoruz. 10 netflix 10 youtube 10 kahve alışverişinden toplam 55 tl şırrak diye yatıyor adamlar. 5. günün şafağında falan memeni aç gibi aptal şeylerde dayatmıyorlar.

  gecenin bir vakti garantiden finansa 3500 lira atmam gerekti garanti-papara papara-finans yaparak saniyesinde hallettim işimi.

  3 kere 500 tl altı her atm den yatırma çekme hakkı veriyor. fakirlikten yararlanamadığım cashback kampanyalarınıda saymıyorum.

  bütün bunları kullanmak için hiç para vermiyorum, vadesizde duran kıçı kırık 3-5 lira ile dönderiyorum yani. bunun neyini beğenmediniz anlamıyorum? yıllaca bankalar kart ücreti, dosya masrafı, hesap işletimi altında diktiği için mi bu nefretiniz?

  güzel olan bir oluşuma güzel demek bu kadar mı zor amk?

  debe editi: kömürlük adında bir yutup kanalım var, gavurları izlerken ne güzel şeyler yapıyorlar mk dediğimiz şeyleri yaparak güzel türkçe içerik üretmeye çalışıyorum. tabi kardeşimin burun deliğine slime sokarak daha fazla izlenme alabilirdim ama birine faydası olur belki yaptıklarımızın. debeye sokan elleriniz dert görmesin.
 • kredi kartı eklerken "kartınızın size ait olduğunu doğrulamak için kartınızdan 1 tl tahsil edilip anında iade edilecektir.." ifadesini kullanan, şu saatte gerçekten de 1 tl çeken fakat iade etmeyen kurum. zaten ifadedeki 3 noktadan birini çalmalarından anlamalıydım.
 • cashback kampanyası sebebiyle kullanmaya başladım. fetö ile ilişkisi varsa veya kara para aklıyorsa devlet inceleyip kapatsın bir zahmet. her siki biz mi düşünelim mk.
 • çiftlik bank ile ilişkileri iddialarının yer aldığı entry (ekşişeyler linki, sonradan uçuruldu, google önbellekten çektim.)

  https://webcache.googleusercontent.com/…=clnk&gl=tr

  https://web.archive.org/… &cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=tr

  http://archive.is/ebr7j
 • az önce, yanıma başka kart almadan sadece papara kartım ile markete gittim. alışveriş yaptım, kasaya ödeme yapmaya geldiğimde ne oldu biliyor musunuz? "işlem onaylanmadı." cevabı aldım. allah allah dedim kendi kendime, gidip nakit çekeyim. kartı taktım para çekmeyi denedim ancak o da onay vermedi. şimdi evdeyim. markette aldığım ürünleri utana sıkıla orada bıraktım, kendimce utandım ve pek tabii mağduriyet yaşadım.

  bu durum neden yaşandı? çünkü "bddk" lisanslıyız diyerek hizmet veren iğrenç firma, anlık olarak bile "şuan sistemimizde çalışma vardır şöyle nakit çekemez, şöyle harcama yapamazsınız markette" uyarısı yapmıyor.

  bu saatten sonra ilgili uygulamayı, uygulama içi sanal kart oluşturup cashback tekliflerinden yararlanmak dışında kullanmayacağım. iğrençsiniz, allahın belaları.

  şu olay, garanti bankası, iş bankası vb gerçekten kurumsal ve hacimli bankalardan birinde yaşansaydı muhtemelen şuan rezalet başlığı açılmış ve konkordato ilanı vermeleri bekleniyordu. ki düşünün bu yaşanan olay, bu firmamsı yerde 1 değil, 2 değil, 3 değil haftada 4-5 kez yaşanıyor ve müşterileri bilgilendirilmiyor bu süreçte.
 • arkadaşı atmye yolladım şimdi, paparaya para atsın diye, 5 tane farklı atm denemiş, hiçbiri almıyor parayı. twitter sayfasına baktım herkes giydirmiş. sistem çökmüş yine.

  düşünün cebinizde paranız yok alışveriş yapıyorsunuz, papara kartı çıkartıp veriyosun sistem olmadığı için çekemiyor, ürünleri bırakıp gidiyorsunuz. şaka gibi.
 • 5 saatlik hizmet kesintisinin ardından bütün türkiye'nin topyekûn bahis batağına saplandığını görmüş olduğumuz dijital cüzdan. lan fırınlar kapandı ekmek çıkmayacak deseler bu kadar twit atılmaz mk.
 • umarım 2 sene sonra papara kullandık diye terörist ilan edilmeyiz ,burası tr krdş
 • paranızla rezil olmak istiyorsanız tam kullanmanız gereken uygulama.

  para yollarken papara numaramı yazmayı unuttum, müşteri hizmetlerini aradım şu tuşa şu tuşa bas diyip sonra telefon susuyor hiç ses yok, 14 defa böyle uğraştıktan sonra sonunda bir kere denk geldi düzeldi ve müşteri temsilcisine 45 dk beklemeyle ulaştım. peki müşteri temsilcisinden gelen cevap ne?
  -sizi duyamıyorum görüşmeyi sonlandırmam gerek.

  kesinlikle uzak durulması gereken uygulama.
 • tüm bankaların atmlerinden para çekme ve yatırma ücretsiz olmuş