aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
473 entry daha
  • kart istedim.

aras kurye ile gönderildiği bilgisini paylaştılar. ertesi gün aras kuryenin tarafıma teslim ettiğine dair bir mesaj geldi. hemen arayıp böyle bir teslimatın olmadığını ve kartımın bana teslim edilmediğini, ilgili sözleşmeyi aldıklarında da imzamın olmadığını veya varsa da bana ait olmadığını söyledim.

birkaç gün sonra pazar günü arandım ve kartımın iptal edileceğini onaylamam gerektiği söylendi. onayladım. bu geçtiğimiz pazar günü oldu.

bugün aras kurye tarafından aranıp adreste olup olmadığım soruldu. ve kart tarafıma, bu sefer harbiden, teslim edildi. aktive edemediğim için, yani bu kart iptal edildiği için sistemde görünmüyor, müşteri hizmetlerini aradım.

'ilgili kartı aktive edemeyiz, yeniden başvurmanız gerekiyor.'

kanka kusura bakma da yani.. git önce kurye/kargo firmanı değiştir. seni mağdur etmesin.

bir daha asla kapısının önünden bile geçmeyeceğim oluşum.
  • şu an girilemeyen uygulamamsı.
  • arkadaşlar uzak durun lanet olsun böyle bankaya her ne ise, binance para yollayacağım 5 gündür bu ass oğlanlarının 24 saatte bir verdikleri cevaplarla uğraşıyorum. mailleştiklerimin de iq seviyesi yerlerde ne laf anlatılıyor ne iş yapıyorlar. uzak durun lütfen sinir hastası olmamak için.