şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadının adet kanının ilk damlaları ve erkeğin menisi ile yapılan ve süryani dilinde dualar içerdiği için papaz büyüsü denilen büyü(ymüş). başka bir kadının adet kanının son damlaları ile bozulur.
  bir de olanlardan habersiz herhangi bir papaz dua ederken malum malzemeler ile kilisede bulunarak yapılanı varmış. bu da yine diğer kadının aynı malzemeler ile kilisede papaza gitmesi ile bozuluyormuş..

  batının iyi yanlarını alınız efendim, beni türk üfürükçülerine emanet ediniz.
 • türklerin kiliseyi bıktırmasına neden olan talebin nedeni
  http://www.hristiyan.gen.tr/iletisim/
 • (bkz: papaz buğusu)
 • eğer bu büyü gerçek olsaydı erkekler kadınların köpeği olurdu. çünkü yapılacak işlem çok basit, herkes yapar ki bunu. periodun ilk günü ya da son günü (farklı kaynaklar farklı şekilde belirtmiş - ve internette bununla ilgili binlerce sayfa zırva olduğuna inanamazsınız) sevişirken adamın ağzına veriyoruz. 2 damla kan zaten erkek için bir şey farkedeceğini zannetmiyorum. küp şekerle filan uğraşmaya ne gerek var. oral yapamayan adam bağlanmasın zaten, işe yaramaz. ve büyü için bir takım hokus pokus laflar söylüyoruz. bu kadar. ta-taaa adamı bağladın bravo.

  en kısa zamanda deneyeceğim, sonuçları yazarım.
 • öncelikle büyüye inanıyorum. ben zaten doğaüstü her şeye inanırım. dinle falan alakası yok inancımın. cadılığa da inanırım, paganizmi severim.

  akpli ve dindar komşumuz dün, halama "kilise" sormuş. halam da beni aradı ermeni cemaatinin yakın dostu olduğum için. tanıdığım papaz ya da papaz tanıyan bir arkadaşım var mıymış? yok. sordum nedenini, söylemedi. sonrasında aradım. olay şöyle : bu komşunun bir tanıdığına bu büyüden yapılmış ve papaz büyüyü bozarmış, öyle demişler. nevrim döndü. bu kadın, 99 depremini bizim gibi açık saçık (götüm memem dışarıda değil) giyinenlerin yüzünden olduğunu söyleyen, nato kafa nato mermer bir kadın. hristiyan görse yolda yolunu değiştirir. ben de kalkacam buna papaz bulacam. bilsem de söylemezdim.

  oturup da kim bunlara papaz büyüsü yapacak çok merak ediyorum.

  yanlış anlaşılma olmasın, kadını akpli olduğu için yermiyorum. sinirlendim. uyuz.

  peki bu başlığa bunu yazarak ne katkım oldu? bu devirde bu büyüyü yapacak insan evladı olduğuna zerre inanmıyorum.
 • fısılink büyüsü ile sıkça karıştırılır.

  imamlarımız bu büyüye mesleki etik olarak çözüm aramayı doğru bulmazlar.

  (bkz: kutsal damacana)
 • papaz büyüsü, kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan kişiye çok kısa süre içerisinde etki ederek, istenilen sonucu veren tüm zamanların en etkili büyü yöntemidir. bu açıdan değerlendirildiğinde, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar ve kişinin hem ruhsal hem de düşünsel yapısını bozabilecek bir etkiye sahip olduğu için insanı çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak, yapılış amacına ulaştırır.
 • ekonomimizi allak bullak eden büyü.

  brunson müslüman yapılırsa büyük bir müttefik kazanılmış olur.