• türklerin kiliseyi bıktırmasına neden olan talebin nedeni
    http://www.hristiyan.gen.tr/iletisim/
  • papaz büyüsü, kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan kişiye çok kısa süre içerisinde etki ederek, istenilen sonucu veren tüm zamanların en etkili büyü yöntemidir. bu açıdan değerlendirildiğinde, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar ve kişinin hem ruhsal hem de düşünsel yapısını bozabilecek bir etkiye sahip olduğu için insanı çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak, yapılış amacına ulaştırır.
  • öncelikle büyüye inanıyorum. ben zaten doğaüstü her şeye inanırım. dinle falan alakası yok inancımın. cadılığa da inanırım, paganizmi severim.

akpli ve dindar komşumuz dün, halama "kilise" sormuş. halam da beni aradı ermeni cemaatinin yakın dostu olduğum için. tanıdığım papaz ya da papaz tanıyan bir arkadaşım var mıymış? yok. sordum nedenini, söylemedi. sonrasında aradım. olay şöyle : bu komşunun bir tanıdığına bu büyüden yapılmış ve papaz büyüyü bozarmış, öyle demişler. nevrim döndü. bu kadın, 99 depremini bizim gibi açık saçık (götüm memem dışarıda değil) giyinenlerin yüzünden olduğunu söyleyen, nato kafa nato mermer bir kadın. hristiyan görse yolda yolunu değiştirir. ben de kalkacam buna papaz bulacam. bilsem de söylemezdim.

oturup da kim bunlara papaz büyüsü yapacak çok merak ediyorum.

yanlış anlaşılma olmasın, kadını akpli olduğu için yermiyorum. sinirlendim. uyuz.

peki bu başlığa bunu yazarak ne katkım oldu? bu devirde bu büyüyü yapacak insan evladı olduğuna zerre inanmıyorum.
  • ekonomimizi allak bullak eden büyü.

brunson müslüman yapılırsa büyük bir müttefik kazanılmış olur.
  • bilinenin aksine imamlar tarafından da bozulabilen ancak papaz arkadaşlar varken imamların bozmayı etik bulmadığı büyüdür.
  • (bkz: papaz buğusu)
  • günümüzde hala sıkça yapıldığını şu siteden gördüğümüz büyü çeşidi. yaptırmak isteyen de çok bozdurmak isteyen de. seneler önce hanemizdekini bozduran biri olarak meşakkatli bir işlem olduğunu söyleyebilirim.
hesabın var mı? giriş yap