şükela:  tümü | bugün
  • o kadar paralar verip bu kadar komik yemekler yemek ve manzara olarak arabaları seyretmek zorunda kalan salak insan topluluğun hava atarak gittiği kutucuk
  • kenan evren'in sonundaki restoran.
  • 2000 yılbaşı gecesinde sunulan yemeklerden birisi, altın tozu serpilmiş çorbaymış...
    (bkz: no comment)
  • multinet, ticket ya da sodexho'nun geçmediği mekan... geçse iyi olurdu.
  • bir ıstanbul kar fırtınası sırasında vale'ye 10 ytl verip tuvaletini kullanmış olduğum tertemiz müessese. ıstanbul kanalizasyonlarında hala kalbim atar sanırım sırf bu yüzden.
  • mide bulandırıcı bir mekan, allah akıl fikir versin dedirtiyo.
  • gazetelerde sporla ilgili haberlere gore futbol dunyasinin ileri gelenlerinin sohbet ettigi, transfer bitirdigi, kavga ettigi bir lokanta. sanirsiniz turk futbol federasyonu ve kulupler birligi toplantilarini bu mekanda yapiyorlar. gurme vedat milor'e gore de vasatin altinda bir mekan, ama bizin futbol dunyasi bayiliyor bu mekana.
  • madem cok param var neden bir duble viskiye 50 lira vermiyorum tandansinda bir mekan.
  • ben bu mekanlardan birinin işletmecisi olsam ve mekanıma herhangi bir spor kulübünden yönetici ya da futbolcular falan gelse, usulca yanlarına gidip "hocam allah aşkına şike muhabbeti yapacaksanız hesabını ben ödeyeyim, gidip başka yerde yapın pazarlığınızı." derdim. güzelim mekanın o biçim adı çıktı.
  • 2,3 aylik birikimi bir anda 2 tabak yemege cevirebilen ultra kazik mekan .