şükela:  tümü | bugün
 • herkesin gazetesi olsun mantığıyla ilerleyen bir sosyal paylaşım sitesi.merkezi izmir..
  yeni öğrendim,konsept olarak güzel..

  işte link
 • hemen hemen herkes artık kendi fikirlerini rahatça ifade edebilmek ve bunu ulaşabildiği ne kadar kişi varsa o kadar kişiye aktarmak istiyor. birçok insan, basının pek tarafsız olmadığının artık farkında ve yine birçok kişi de "ben olsaydım şöyle yapardım." diye fikir beyan etmeyi, atıp tutmayı seviyor.

  anladığım kadarıyla papiroom, özgür basın mottosuyla yola çıkan bir oluşum. dileyen herkes, kendi gazetesi nasıl olsun istiyorsa öyle bir gazete hazırlıyor. ana sayfaya çıkacak haberleri de, gazetenin yönelimini de siz belirliyorsunuz. patron sizsiniz yani. ne istiyorsanız o haber oluyor sizin gazetenizde. ayrıca ilerleyen zamanda, aldığınız hite veya abone sayısına göre de kendi gazetenize reklam alabileceksiniz ve bu aldığınız reklamdan da kâr elde edeceksiniz (sanırım %75'ini alıyorsunuz). hatta alacağınız reklamı bile siz belirleyeceksiniz.

  fikir, daha önce de bahsedilmiş, izmir çıkışlı. güzel bir ekip çalışması olmuş bana kalırsa. eğer bu fikir tutar ve de yayılırsa epey bir kitleye ulaşır gibime geliyor. gerçi henüz çok yeniler, düşe kalka yürümeyi öğrenecekler. bu amatör ruhu ve hevesi korurlarsa başarırlar diye düşünüyorum.
 • (bkz: şerefsizim aklıma gelmişti)

  şaka şaka, ben düz adamım, hayatta gelmez böyle fikirler aklıma. benim için ticaret al-sattan ibarettir. ama adamlar düşünmüşler, düşünmekle de bırakmayıp hayata geçirmişler. özellikle facebook ve twitter üzerindeki artık kaçınılmaz hale gelen çöpleşmiş sosyal medya mantığını bu şekilde kurtarmaları takdir edilesi.

  kuşunuzu uçurdum, tarzlısınız!

  böyle mi deniyordu? şu sikimsonik tv programlarını izlemiyor olmanın eksisini yaşıyorum hep ortamlarda. kuşu varmış ivana'nın, tarzlısın canım bizimlesin falan diyorlarmış. kuş bir de ölmüş mü ne.
 • düşünce olarak güzel fakat içerik olarak ne yazık ki çok zayıf. ilk çıktığı günlerde üye oldum, ara ara da girip baktım. düşündüklerini, anlatmak istediklerini yazıya aktaramayan birçok üyesi var. son okuduğum 3-5 yazı, bildiğin ilkokulda yazdığımız kompozisyonlar gibi.

  "bakkala gittim. iki ekmek istedim. verdi. kaç para diye sordum. 2 lira dedi. paramı uzattım. ekmekleri aldım. çıkarken kolay gelsin dedim. iyi günler dedi."

  böyle yazılınca da tabi okuması kasıyor biraz, sıkılıyor insan.
 • kendi kişisel gazeteni oluşturarak, çok yakında patlama yapacak site.
  şiddetle tavsiye ederim
 • önce emrahozkan.com simdi papiroom.com, türkiye adeta global devlere diz çöktürmeye geliyor.

  inanılmaz gurur verici.
 • düşünce olarak güzel olmasının yanında bugün yıkılan sosyal medya erişimlerinde arslanlar gibi ayakta kalmıştır.

  tanım isteyen ayarsızlara gelsin: blog paylaşım siteniz.
 • sosyal medya devleri çökerken ben buradayım demiş ve yeni ziyaretçilerini beklemeye koyulmuş.

  (bkz: nazara gelirse karışmam)
 • biraz kaliteli yazar toplarsa alıp yürüyecek yeni nesil sosyal medya aracı. şu an ki hali kuruluş amacının tamamen dışında seyrediyor ne yazık ki.
 • noolur noolmaz dedik bir hesap açtık bakalım.